Didžiosios Britanijos ministrė pirmininkė Terezė Mei

"Dingo stuburas": internete išjuoktas naujas Teresos Mei reveransas

65
(atnaujinta 11:04 2018.08.09)
Socialiniuose tinkluose aktyviai aptariami Didžiosios Britanijos ministrės pirmininkės reveransai

VILNIUS, rugpjūčio 9 — Sputnik. Internete aktyviai aptariami Didžiosios Britanijos ministrės pirmininkės reveransai. Šį kartą Teresą Mei išjuokė už tai, kaip ji pasveikino princą Viljamą mūšio prie Amjeno per Pirmąjį pasaulinį karą šimtmečio minėjimo ceremonijoje.

Twitter vartotojas Mutaz Elnour susižavėjo atletiškais Vyriausybės vadovės gebėjimais, jis sakė, jog būdamas 41 metų nesiryžtų pakartoti tokių pratimų.

Toxic Shop Syndrome atkreipė dėmesį į princo Viljamo bandymą nesijuokti iš Mei reveranso.

​Vartotojas I'm Alright Jack — It's Every Man For Himself padarė prielaidą, kad netrukus Teresa Mei šlovins ir melsis karališkosios šeimos atstovams.

​Adolfas Rees-Mogg neatmeta, kad Vyriausybės vadovei sutikus princą Viljamą, "dingsta" stuburas.

​Anksčiau socialiniuose tinkluose jau buvo kritikuojama keista Mei maniera daryti reveransus.

"The Independent" laikraštis atkreipė dėmesį į neseniai įvykusį Vyriausybės vadovės vizitą į naują reabilitacijos centrą Notingamšyre, kurį taip pat aplankė princas Viljamas. Mei pasveikino karališkosios šeimos narį "tokiu žemu reveransu, kad tai buvo kažkaip keista", — rašė leidinys.

Kaip teigė straipsnio autorius, tai ne pirmas kartas, kai ministrė pirmininkė daro tokius "kuriozinius" pritūpimus. Internete yra daug nuotraukų, kuriose Mei keista maniera sveikina karalienę Elžbietą II ir Kembridžo hercogienę Keitę Midlton.

Leidinyje taip pat rašoma, kad Anglijos etiketo taisyklėse nurodyta, jog gilūs, platūs reveransai labiau tinka "megėjiškuose dramos kūriniuose".

65
Tegai:
kuriozai, Teresa Mei, Didžioji Britanija
Dar šia tema
Pasirūpino kava: socialiniuose tinkluose išjuoktas negrabus plėšikas
Discussion