Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas ir Vokietijos kanclerė Angela Merkel

Vokietijos verslas paragino Rusiją ir Vokietiją pasitraukti sankcijų režimo

123
(atnaujinta 19:38 2018.08.17)
Vladimiro Putino ir Angelos Merkel susitikimo išvakarėse Rusijos-Vokietijos užsienio prekybos rūmų atstovai teigė, kad atėjo laikas panaikinti Vakarų sankcijas

VILNIUS, rugpjūčio 17 — Sputnik. Vokietijos verslas Rusijos prezidento Vladimiro Putino ir Vokietijos kanclerės Angelos Merkel susitikimo išvakarėse pakvietė šalis imtis išėjimo iš abipusių sankcijų režimo priemonių, praneša RIA Novosti su nuoroda į Rusijos-Vokietijos užsienio prekybos rūmų Maskvoje pranešimą.

Putino susitikimas su Merkel vyks Berlyne šeštadienį. Anksčiau Rusijos prezidento atstovas spaudai Dmitrijus Peskovas pranešė, kad lyderiai "sutikrins laikrodžius" dėl situacijos Ukrainoje ir Sirijoje ir aptars JAV ekonominį spaudimą.

"Susitikimo išvakarėse rūmai kreipėsi su šaukimu pereiti prie pasitraukimo iš sankcijų režimą proceso. Tokią poziciją palaiko 94% apklausos respondentų tarp 800 įmonių — užsienio prekybos rūmų narių. Iš jų 37% pasisako už tai, kad nedelsiant panaikintų Vakarų sankcijas, 57% — kad palaipsniui", — teigiama pranešime.

Užsienio prekybos rūmų valdybos pirmininkas Matthias Shepp pranešime teigė, kad "vietoj to, kitą savaitę, Vašingtonas gali priimti naujas antirusiškas sankcijas, kurios gali sukelti rimtą žalą, tarp jų ir Vokietijos įmonėms.

Lyderių derybos vyks didėjančio sankcijų spaudimo į Rusiją iš JAV pusės fone. Anksčiau JAV Kongrese buvo svarstomas įstatymo projektas su antirusiškų priemonių rinkiniu, įskaitant sankcijas prieš naują Rusijos ir valstybinių bankų valstybinę skolą.

123
Tegai:
sankcijos prieš Rusiją, verslas, Rusijos-Vokietijos užsienio prekybos rūmai, Vladimiras Putinas, Angela Merkel, Vokietija, Rusija
Temos:
Lazda turi du galus: sankcijos Rusijai (213)
Dar šia tema
Žiniasklaida pranešė, kaip Merkel "naikina Europos Sąjungą"
Vokietija paragino panaikinti sankcijas, paskelbtas dėl situacijos Ukrainoje
Vokietija įvertino Rusijos maisto embargo poveikį
Lietuva ir Vokietija iš Rusijos gavo daugiau kaip 640 tonų voveraičių