Ukrainos Aukščiausiosios Rados pastatas

Rados deputatas palygino Ukrainą su šachidu

54
(atnaujinta 14:20 2018.08.18)
Nutraukusi susiekimą geležinkeliu su Rusija Ukraina panaudos šachidų metodą – padarys žalos priešui, bet dėl to pati mirs, teigia Aukščiausiosios Rados deputatas

VILNIUS, rugpjūčio 18 — Sputnik. Jei Ukraina įgyvendins idėją sustabdyti susisiekimą geležinkeliu su Rusija, ji sukels didelę žalą sau, pareiškė Aukščiausiosios Rados deputatas Dmitrijus Linko.

Apie tai jis pasakė televizijos kanalo "NewsOne" eteryje.

Pasak politiko, Maskva "nepajus jokio diskomforto" nuo tokių priemonių, tuo tarpu Kijevo lauks katastrofiški padariniai.

"Kare yra tokia sąvoka kaip šachidas — galima susprogdinti save, padaryti blogiau priešui — sužaloti jį, ​​bet tu, galų gale, mirsi. Tad tokiais šachidų metodais kariauti neverta. Mes galime padaryti labai blogai, bet dėl to mes mirsime", — sakė Linko.

Deputato teigimu, susiekimo su Rusija nutraukimas yra "neadekvati reakcija", jis paragino Kijevą apsiriboti propaganda tarp gyventojų, kuri bandytų įtikinti juos nevažiuoti į Maskvą.

Anksčiau Ukrainos infrastruktūros ministras Volodimiras Omelianas pranešė, kad pasirašė tam tikrą dokumentą, kuriam įsigaliojus "į Maskvą vaikštinės tik lokiai". Vėliau jis paaiškino, kad jo ministerija parengė projektą, kuriame numatyta nutraukti susisiekimą geležinkeliu ir autobusais su Rusija.

Rusijos transporto ministerijos vadovas Jevgenijus Ditrichas pranešė, kad ministerija parengė priemones tam atvejui, jei bus nutrauktas susisiekimas geležinkeliu ir autobusais su Ukraina. Pasak jo, taikant tokias priemones abiejų šalių gyventojai negalės naudotis transporto paslaugomis.

Šiuo metu tarp Rusijos ir Ukrainos nėra tiesioginių Rusijos formavimo traukinių. Po Ukrainos teritoriją važiuoja tik vienas Rusijos traukinys Maskva-Kišiniovas-Maskva su stotelėmis, kiti traukiniai priklauso "Ukrainos geležinkeliams" ir NVS šalių geležinkelio administracijoms.

Santykiai tarp Kijevo ir Maskvos pablogėjo po valstybinio perversmo Ukrainoje ir Krymo prisijungimo prie Rusijos teritorijos. Vakarai kaltina Rusiją kišimusi į Ukrainos reikalus, tačiau Maskva ne kartą paneigė tokius kaltinimus, pavadinusi juos nepagrįstais. Rusija taip pat pareiškė, kad ji nėra vidaus Ukrainos konflikto šalis, o, atvirkščiai, yra suinteresuota tuo, kad Kijevas įveiktų krizę.

54
Tegai:
politika, Ukrainos Aukščiausioji Rada, Ukraina, Rusija
Dar šia tema
Ukrainos generolas apkaltino Rusiją siekimu "nueiti iki Dniepro"
Rados deputatas paaiškino, kodėl negalima sakyti "Slava Ukraine"
Ukraina išsigando galimų sienų su Rusija uždarymo padarinių
Ukraina svarsto nutraukti susisiekimą geležinkeliu su Rusija