Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas

Austrijos žiniasklaida paaiškino Putino populiarumą Vakaruose

128
(atnaujinta 08:54 2018.08.29)
Anot leidinio, milžinišką Rusijos prezidento populiarumą Vakaruose paaiškina tai, kad jis yra tradicinių vertybių remėjas, pasisako prieš Vakarų šalių ir JAV valiutos hegemoniją, be to, jis sąmojingas, kuklus ir turi humoro jausmą

VILNIUS, rugpjūčio 29 — Sputnik. Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas yra labai populiarus Vakarų šalyse, be to, tarp skirtingų politinių pažiūrų atstovų, rašo Austrijos leidimas "Der Standard".

Putinas ypač patinka Austrijos laisvės partijai, "Alternatyvai Vokietijai" ir Nacionaliniam frontui. Prieš istoriją su kaltinimais Rusikos "įsikišimu" į JAV rinkimus, kuriuos Maskva neigia, Putinas turėjo aukštą reitingą tarp respublikonų Jungtinėse Amerikos Valstijose. Todėl nenuostabu, kad Austrijos užsienio reikalų ministrė Karin Kneissl pakvietė Rusijos prezidentą į savo vestuves, rašoma leidinyje.

Tarp pagrindinių tokio Putino Vakaruose populiarumo priežasčių "Der Standard" išskiria tris veiksnius.

Pirma, Rusijos lyderis yra tradicinių vertybių, tarp jų supratimo apie vyriškumą ir šeimą, rėmėjas. Jis pasisako už tvarką pasaulyje, kuris "grimzda į vis didesnį chaosą", pabrėžia leidinys.

Antra, Putinas veikia kaip Vakarų šalių hegemonijos socialinėje, karinėje ir ekonominėje gyvenimo srityse priešininkas. Taip jis yra prieš homoseksualumo ir feminizmo propagandą, prieš NATO, jam nepatinka amerikietiškos valiutos hegemonija pasaulio arenoje. Jis meistriškai priešinasi visuotinei nuomonei, kuri mano, kad liberalizmas turėtų lemti pasaulio tvarką, priduria "Der Standard".

Trečia, Austrijos leidinys žavisi Rusijos prezidento asmeninėmis savybėmis. Putinas yra labai malonus žmogus, jam būdinga ironija ir sąmojingumas, jis ne pagyrūnas, o atvirkščiai kuklus ir turi gerą humoro jausmą — būtent šios savybės ir paaiškina milžinišką Rusijos prezidento populiarumą Vakaruose, mano leidinys.

128
Tegai:
žiniasklaida, Vladimiras Putinas, Rusija, JAV
Dar šia tema
Austrijos kanclerio pavaduotojas pavadino Putino vizitą didele garbe
Austrijos užsienio reikalų ministrė papasakojo, kaip pakvietė Putiną į vestuves
Sirijos pilietė padėkojo Putinui už taikos palaikymą
Reigano sūnus įsitikinęs, kad Trampo šalininkai išrinktų Putiną JAV prezidentu
Trampas nieko nemyli labiau už Putiną, pareiškė Snoudenas

Karščiausios rusės: "Miss Maxim 2020" nugalėtoja ir finalininkės

(atnaujinta 20:11 2020.08.14)
Maskvoje buvo išrinkta gražiausia ir seksualiausia 2020 metų mergina. Išsamiau — Sputnik Lietuva nuotraukų galerijoje

Tarptautinis vyrų žurnalas "Maxim", be kito ko turi ir rusišką versiją. Versija rusų kalba išleidžiama kas mėnesį nuo 2002 metų balandžio. Išleidžiamas žurnalas 24 pasaulio šalyse. Žurnalui pozavo daugybė garsių aktorių, dainininkų, sportininkų, TV laidų vedėjų.

 • © Sputnik / Aleksey Maishev

  Kasmetinio "Miss Maxim" konkurso finalas įvyko rugpjūčio 12 dieną.

 • © Sputnik / Aleksey Maishev

  Dėl nugalėtojos karūnos varžėsi dešimt gražiausių ir seksualiausių merginų.

 • © Sputnik / Aleksey Maishev

  Pelnytą apdovanojimą gavo Oktiabrina Maksimova iš Naugardo.

 • © Sputnik / Alexey Maishev

  Norint dalyvauti konkurse, pareiškėja turėjo paskelbti savo nuotrauką VKontakte ar Instagram su žyma @missmaxim2020russia ir hashtag #missmaxim2020russia.

 • © Sputnik / Aleksey Maishev

  Dalyvės praėjo ilgą kelią iki finalo. Šio kelio pradžioje vyko balsavimas tarp skaitytojų.

 • © Sputnik / Aleksey Maishev

  Šimtas jo nugalėtojų buvo pakviestos į profesionalią fotosesiją Maskvoje.

 • © Sputnik / Alexey Maishev

  Remdamiesi fotosesijos rezultatais, žurnalo "Maxim" redakcija įvardijo dešimt geriausių pretendenčių į pergalę

 • © Sputnik / Alexey Maishev

  Finale žiuri išrinko gražiausią merginą.

 • © Sputnik / Alexey Maishev

  Varžybose dalyvavo merginos iš įvairių Rusijos kampelių.

 • © Sputnik / Alexey Maishev

  Nugalėtojos nuotrauka papuoš žurnalo "Maxim" spalio numerio viršelį.

Tegai:
grožio konkursas, nuotraka, Maskva, Rusija
Angela Merkel

Merkel griežtai smerkia smurtą Baltarusijoje  

(atnaujinta 14:40 2020.08.14)
Po preliminarių rezultatų paskelbimo sekmadienio vakarą respublikoje prasidėjo protesto akcijos, kurios tęsėsi ir kitomis dienomis. Padėtis stabilizuota

VILNIUS, rugpjūčio 14 — Sputnik. Vokietijos kanclerė Angela Merkel griežtai pasmerkė smurtą prieš demonstrantus Baltarusijoje ir paragino išlaisvinti sulaikytuosius, per trumpąją konferenciją Berlyne sakė Vokietijos vyriausybės atstovas Steffenas Seibertas, praneša RIA Novosti.

"Kanclerė visų pirma smerkia tai, kad tūkstančiai žmonių buvo sulaikyti vien dėl jų dalyvavimo taikiuose protestuose. Ją pribloškia pranešimai, kad sulaikytieji patiria smurtą... Ji išreiškia gilų liūdesį aukų artimiesiems", — sakė Seibertas ir pridūrė, kad Merkel paragino "Baltarusija besąlygiškai ir nedelsdama išlaisvina žmones, reikia gerbti jų teises į susirinkimus, informaciją ir žodžio laisvę".

"Tas faktas, kad pagrindinės teisės Baltarusijoje mindžiojamos kojomis, yra visiškai nepriimtina", — pabrėžė vyriausybės atstovas, teigdamas, kad šiandieniniame ES ministrų tarybos susitikime, skirtoje įvykiams Baltarusijoje, "mūsų požiūriu, mes taip pat turėtume kalbėti apie sankcijas tiems, kas atsakingas už žmogaus teisių pažeidimus".

Penktadienį ES užsienio reikalų ministrai surengs ekstremalųjį susitikimą per vaizdo konferenciją, kurioje, be kitų klausimų, bus aptarta padėtis Baltarusijoje ir galimos priemonės prieš asmenis, susijusius su smurtu prieš taikių protestų dalyvius.

Sekmadienį Baltarusijoje vyko prezidento rinkimai. Remiantis preliminariais CRK paskelbtais rezultatais, dabartinis valstybės vadovas Aleksandras Lukašenka gavo 80,08 proc. balsų, Svetlana Tichanovskaja — antroje vietoje su 10,09 proc. rinkėjų balsų.

Po preliminarių rezultatų paskelbimo sekmadienio vakarą respublikoje prasidėjo protesto akcijos, kurios tęsėsi ir kitomis dienomis. Padėtis stabilizuota.

Tichanovskaja į Lietuvą atvyko antradienį. Vėliau tą pačią dieną pasirodė jos vaizdo žinutė, kurioje ji pranešė, kad išvyko pas vaikus. Vėliau pasirodė antras vaizdo įrašas, kuriame moteris prašo savo bendražygių neiti protestuoti ir laikytis įstatymų.

Lietuvos valdžia sako, kad moteris saugi. Vakare su ja telefonu kalbėjo Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda. Jis sakė, kad prireikus Vilnius yra pasirengęs suteikti Tichanovskajai politinį prieglobstį.

Tegai:
Baltarusija, Angela Merkel
Temos:
Baltarusijos prezidento rinkimai ir įvykiai po jų
Dar šia tema
Lietuvos Seimo nariai ketina vykti į Baltarusiją
Gamta

Rugpjūčio 15 dienos horoskopas visiems zodiako ženklams

(atnaujinta 18:26 2020.08.14)
Rugpjūčio 15 dienos horoskopas pataria Dvyniams neplanuoti nieko svarbaus šiai dienai, Vandeniams — nebijoti improvizuoti, prisitaikyti prie situacijos, Liūtams — nepasiduoti, pareikšti atkaklumą, Ožiaragiams — mažiau rizikuoti

Ši diena ypač sėkmingai susiklostys tiems, kas susitelks dėmesį į darbą ir kitus naudingus dalykus, nebijos rimtų užduočių ir nepraras vilties, jei pakeliui staiga atsiras kliūčių. Tačiau emocinis fonas bus gana įtemptas, todėl labai jautriems žmonėms bus sunku. Bus didelė konfliktų tikimybė. Net bendravimas su artimaisiais vyks sunkiai: kaskart atsiras abipusiai susierzinimai, susikaups pretenzijos vienas kitam ir net nedideli nesutarimai gali sukelti kivirčą.

Avinas (03.21-04.20) 

Rytoj vargu ar kažkas galės jus įbauginti ar supainioti. Jūs puikiai žinosite, ko norite pasiekti, ir neatsisakysite savo planų, net jei kažkas nutiks ne taip. Naujos užduotys atrodys įdomiomis, jūs neatidėsite jų sprendimo vėlesniam laikui. Jūs į savo įprastus dalykus žiūrėsite rimtai, nedarysite klaidų. Aplinkiniams žmonėms patiks jūsų optimizmas, daugelis mielai pabendraus su jumis, praleis laiką kartu ar užsiims su jumis kuo nors įdomiu. Neatmetami ir netikėti, tačiau labai viliojantys pasiūlymai.

Jautis (04.21-05.21) 

Rytoj prognozuojama rami diena, kuri gerai tiks poilsiui. Geriau neplanuoti šiai dienai svarbių dalykų: gali būti sunku į juos sutelkti dėmesį, klaidų tikimybė bus didelė.

Draugai noriai padės, jei prireiks, tačiau geriau nepasiklauti nepažįstamų žmonių palaikymo.

Galite leistis į keliones, jos suteiks daug naujų įspūdžių ir ryškių emocijų. Kai kurie šio ženklo atstovai turės galimybę dar kartą aplankyti tas vietas, kurios jiems kadaise patiko.

Dvyniai (05.22-06.21) 

Rytoj verta padaryti pertrauką. Jums reikia šiek tiek pailsėti, atgauti jėgas, taip pat sudaryti veiksmų planą. Geriau neplanuoti nieko svarbaus šiai dienai; stenkitės praleisti ją kuo ramiau. Venkite ginčų darbe ir namuose. Jei kyls kažkokie konfliktai su aplinkiniais žmonėmis, bus sunku atkurti santykius.

Neatmetami sunkumai darbe. Gali būti sunku sutelkti dėmesį į darbą, kuriam reikalingas tikslumas, dėmesys detalėms. Vargu ar susitikimai su verslo partneriais duos vaisių.

Vėžys (06.22-07.22) 

Rytoj ne viskas seksis lengvai. Geriau būkite atsargūs, atsisakykite rizikingų projektų ir sudėtingų reikalų. Prieš imdamiesi kažko naujo, pabaikite tai, ką pradėjote anksčiau. Jūsų patirtis ir žinios gali būti naudingi, tačiau teks mokytis iš aplinkinių. Kuo daugiau informacijos gausite, tuo geriau.

Venkite abejotinų santykių su žmonėmis, stenkitės neturėti reikalų su tais, kuriais negalite pasitikėti. Nepageidautina skolintis pinigų, prisiimti kažkokius finansinius įsipareigojimus.

Liūtas (07.23-08.23) 

Rytoj ne viskas lengvai seksis, tačiau pas jus planų nemažės. Net jei daugelis vyksta ne taip, kaip buvo suplanuota, jūs nepasiduosite. Aplinkiniams žmonėms patiks jūsų atkaklumas. Žmonės, kurie anksčiau jus neįvertino, pakeis savo nuomonę. Bus galimybė sudominti savo idėjomis tuos, nuo kurių daug priklauso. Jūs rasite galingų sąjungininkų ir jiems padedant jums pasiseks.

Pavyks ramiai aptarti su artimaisiais kai kuriuos visiems svarbius klausimus. Konfliktų nekils, rasite kompromisą. Galimos grynųjų pinigų įplaukos.

Mergelė (08.24-09.22) 

Rytoj būkite atsargūs dienos pradžioje. Tuo metu bus nelengva išlaikyti savitvardą, ramiai reaguoti į tai, kas vyksta. Kai kurie šio ženklo atstovai pradės pykti ant visų aplinkinių. Tačiau praeis šiek tiek laiko, ir situacija pasikeis, jūs jausitės daug labiau pasitikintys savimi ir ramesni.

Antroji dienos pusė bus palanki. Galėsite grįžti prie darbų, kuriuos pradėjote anksčiau, ir užbaigti juos, nors tam reikės atkaklumo. Neatmetamos pinigų įplaukos, taip pat ir iš netikėtų šaltinių, taip pat skolų, apie kurias jūs spėjote pamiršti, grąžinimas.

Svarstyklės (09.23-10.22) 

Rytoj būkite atsargūs dienos pradžioje. Šiuo metu geriausia neapsipirkti, nepriimti jokių sprendimų, susijusių su pinigais, ir neprisiimti įsipareigojimų.

Vėliau atsiras galimybė užsiimti rimtais ir svarbiais darbais. Sugebėsite greitai susidoroti su jais kūrybiškumo ir išradingumo dėka.

Galimi sėkmingi sutapimai, jie padės jums išspręsti nuosavas problemas ir padėti artimiesiems.

Diena gerai tiks stiprinti šeimos ryšius, nudžiuginti giminaičius, surengti nedidelę šventę artimiausiems.

Skorpionas (10.23-11.21) 

Rytoj būkite atsargūs. Šią dieną jūs būsite linkę priimti norimą už realiai egzistuojantį, ir vargu ar sugebėsite teisingai įvertinti situaciją ir priimti teisingus sprendimus.

Neskubėkite dalytis savo idėjomis, nesakykite visko, kas ateina į galvą. Santūrumas bendravime padės išvengti daugelio problemų. Būkite ypač kantrūs su aplinkiniais, tai padės išvengti konfliktų.

Nepageidautina vykti į ilgas keliones, ypač vienam; jos bus nuobodūs ir nepateisins lūkesčių.

Šaulys (11.22-12.21) 

Rytoj diena bus gana sudėtinga. Geriau neskubėti, nes šią dieną bet kuriame darbe reikės atkreipti dėmesį į smulkmenas, o skubant labai lengva nepastebėti kažko svarbaus. Galimi nesėkmingi sutapimai, dėl kurių turėsite pakeisti planus, atidėti reikalus vėlesniam laikui.

Kartais bus sunku rasti bendrą kalbą net su artimais žmonėmis. Aplinkiniai žmonės jus dažnai klaidingai supras, net nekalčiausiose jūsų pastabose jie ras ką nors įžeidžiančio. Neatmetami ir erzinantys praradimai, ir nedideli nuostoliai. Įranga, kuri anksčiau dirbo nepriekaištingai, gali sugesti.

Ožiaragis (12.22-01.20) 

Rytoj jūs sugebėsite daug pasiekti, jei būsite atsargūs. Stenkitės mažiau rizikuoti, ypač kai tai susiję su kažkokiais svarbiais dalykais.

Vaisingai vyks verslo derybos, bus galimybė gauti įtakingų žmonių palaikymą. Verta aptarti su darbu ir ilgalaikiu bendradarbiavimu susijusius klausimus: tokių pokalbių dėka atsiras naujų idėjų ir planų.

Antrąją dienos pusę patartina vengti perkrovos. Šis laikas geriausiai tiks poilsiui. Jūs atgausite jėgas ir jausitės daug žavesni.

Vandenis (01.21-02.19) 

Rytoj prognozuojama ne pati lengviausia diena. Bet jūs turėsite pakankamai jėgų, žinių ir patirties, kad galėtumėte užbaigti tai, ką pradėjote. Svarbu išlaikyti gerą nuotaiką, nenusivilti, jei kažkas vyks ne taip, kaip tikėjotės.

Nebijokite improvizuoti, prisitaikyti prie situacijos; jūs tikrai rasite būdą gauti naudą iš to, kas vyksta.

Seni pažįstami jus palaikys, galėsite kreiptis į juos pagalbos ir moralinės paramos.

Kartais naudinga prisiminti senas pergales, sėkmes. Tai padės jums atgauti pasitikėjimą savimi, nusiteikti optimistiškai.

Žuvys (02.20-03.20) 

Rytoj diena bus nebloga, tačiau vis tiek galimos nemalonios akimirkos. Jūs ne visada būsite harmonijoje su savimi, dažnai nerimausite dėl smulkmenų, į kurias kitu metu nekreiptumėte dėmesio.

Kai kurioms Žuvims bus sunku rasti bendrą kalbą su artimaisiais, nes šią dieną vargu ar pavyks sulaukti besąlyginės jų paramos, o kritika galima. Stenkitės išlaikyti savitvardą ir nepasiduoti provokacijoms. Jei kils konfliktas, bus sunku atkurti taiką.

Tegai:
horoskopas