Krymo vyriausybės vicepremjeras - nuolatinis respublikos atstovas prie Rusijos prezidento Georgijus Muradovas

Ukrainos organizacijos išreiškė norą atkurti ryšius su Krymu

39
(atnaujinta 14:13 2018.08.30)
Ukrainos visuomenininkai pavargo nuo to, kad Kijevo valdžios institucijos nutraukia įprastus bendravimo būdus, kurie būtinai turi egzistuoti tarp Rusijos ir Ukrainos tautų, teigia Krymo vyriausybės vicepremjeras

VILNIUS, rugpjūčio 30 — Sputnik. Ukrainos visuomeninės organizacijos yra suinteresuotos atkurti ryšius su Krymu, praneša RIA Novosti su nuoroda į regiono vyriausybės vicepremjerą, nuolatinį respublikos atstovą prie Rusijos prezidento Georgijų Muradovą.

"Su mumis susisiekia Ukrainos visuomeninės organizacijos, kurios prašo atkurti ryšius tarp viešosios diplomatijos, pilietinėje ir visuomeninėje srityse. Tai Ukrainos visuomeninės organizacijos, kurios buvo nusiteikusios paremti Maidano ir pomaidaninius įvykius, bet dabar jų akys atsiveria", — pasakė Muradovas radijo Sputnik Kryme eteryje.

Pasak jo, Ukrainos visuomenininkai pavargo nuo to, kad Kijevo valdžios institucijos nutraukia įprastus bendravimo būdus, kurie būtinai turi egzistuoti tarp Rusijos ir Ukrainos tautų.

Muradovas pabrėžė, kad tarp Rusijos ir Ukrainos išsivystė tvirti giminystės ryšiai.

"Mes dirbsime su Ukrainos visuomeninėmis organizacijomis. Jas galime priimti Maskvoje, jeigu jos nepasiruošusios atvažiuoti į Krymą, galime surengti bet kokias derybas, teikti objektyvią informaciją apie Krymą, apie Rusiją, apie mūsų ketinimus Ukrainos gyventojų atžvilgiu", — sakė Muradovas.

39
Tegai:
Krymas, Ukraina, Rusija
Dar šia tema
Baltarusijoje prekyboje pastebėti gaubliai su Krymu Rusijos sudėtyje
Čekijos delegacijos vadovas pasidalino savo kelionės į Krymą įspūdžiais
Buvęs Aukščiausiosios Rados deputatas asmeniškai išbandė Krymo tiltą
Krymo totoriai pasirengę pranešti JT apie žmogaus teisių laikymąsi