Vladimiro Putino ir Donaldo Trampo susitikimas

Trampas susitikimą su Putinu pavadino vienu geriausių gyvenime

40
(atnaujinta 10:56 2018.09.07)
Pasak JAV prezidento, kad ir kaip jis elgtųsi susitikime su savo kolega iš Rusijos, jo oponentai vis tiek jį sukritikuotų

VILNIUS, rugsėjo 7 — Sputnik. JAV prezidentas Donaldas Trampas pareiškė, kad susitikimas su Rusijos prezidentu Vladimiru Putinu buvo vienas geriausių jo gyvenime, praneša RIA Novosti.

Penktadienį mitingo Bilingso mieste, Montanos valstijoje, metu Trampas teigė, jog kai jis derėjosi su Šiaurės Korėja, JAV prezidento kritikai pasakė, kad jis buvo per griežtas.

Donaldas Trampas, archyvinė nuotrauka
© Sputnik / Алексей Витвицкий

"Vienas iš geriausių mano susitikimų buvo su Vladimiru Putinu, ir jie (kritikai — Sputnik) sakė: "Jis buvo per geras, jis buvo per geras". Jie norėjo, kad aš surengčiau bokso rungtynes. Mes turėjome puikų susitikimą", — sakė JAV prezidentas.

Pasak Trampo, jei susitikimo su savo kolega iš Rusijos metu jis "būtų elgęsis griežtai, tai jo oponentai kritikuotų jį už "per didelį griežtumą"".

Kaip teigė JAV prezidentas, jis ir Putinas aptarė daugelį tarptautinių klausimų, tarp jų situaciją Ukrainoje ir Sirijoje, Izraelio saugumą ir kitus klausimus.

Pirmasis plataus masto oficialus Putino ir Trampo susitikimas įvyko liepos 16 dieną Helsinkyje, Suomijoje. Iš pradžių prezidentai daugiau nei dvi valandas praleido "tete-a-tete" derybose, po to vyko pietūs, kuriuose dalyvavo abiejų šalių delegacijos, o tada lyderiai atsakė į žurnalistų klausimus.

40
Tegai:
Vladimiras Putinas, Donaldas Trampas, Rusija, JAV
Dar šia tema
Trampas po skandalingų publikacijų pažadėjo laimėti rinkimus 2020 metais
Penketas su pliusu: Trampas įvertino savo pasiekimus prezidento poste
Buvęs Trampo advokatas pareiškė, kad prezidento nurodymu mokėjo moterims už tylėjimą
JAV nufilmuotas dokumentinis filmas apie Putino "įtaką" Trampui
Trampas pareiškė, kad sugebėjo užmegzti santykius su Putinu