Krymo tiltas, archyvinė nuotrauka

Plaukiantis kranas atsitrenkė į Krymo tilto atramą

78
(atnaujinta 09:34 2018.09.10)
Specialistai teigia, kad remontas užtruks apie šešias-aštuonias valandas, eismas vyksta įprastu režimu

VILNIUS, rugsėjo 8 — Sputnik. Plaukiojantis kranas nutrūko nuo inkaro ir atsitrenkė į tilto greitkelio atramą, pranešė RIA Novosti Krymas.

Krymas, archyvinė nuotrauka
© Sputnik / Алексей Мальгавко

Pabrėžiama, kad plaukiojantis kranas sulenkė keletą metrų užtvankų ir apgadino apšvietimo stulpą. Informaciniame centre "Krymo tiltas" agentūra buvo informuota, kad vilkikas paėmė laivą ir nuvilko jį nuo tilto. Aptarnaujančios tarnybos darbuotojai patikrino konstrukcijas ir neužfiksavo kitų pastebimų pažeidimų.

 Eismas Krymo tiltu vyksta įprastu režimu. Specialistams prireiks šešių-aštuonių valandų stiebui pakeisti. Darbas bus pradėtas, kai tik bus atšauktas audros įspėjimas.

Krymo tilto greitkelis yra federalinės magistralės A-290 atkarpa. Trasą sudaro keturios eismo juostos, kuriomis per dieną juda apie 40 000 automobilių. Didžiausias leistinas greitis yra 90 km/h.

Tiltas į Krymą iš Krasnodaro krašto yra ilgiausias Rusijoje, jo ilgis yra 19 kilometrų. Automobilių judėjimo pradžia iš pradžių buvo numatyta gruodžio mėnesį, tačiau darbas buvo baigtas anksčiau laiko. Gegužės 15 dieną Vladimiras Putinas automobiliu atidarė tilto dalį, o eismas buvo atidarytas kitą dieną.

Pirmieji traukiniai važiuos tiltu 2019 metais.

78
Tegai:
tiltas, Krymo tiltas, Krymas
Temos:
Rusijos tiltas į Krymą (35)
Dar šia tema
Pagreitintas filmavimas: kaip buvo statomas Krymo tiltas
Kijevas apkaltino Rusiją Ukrainos uostų blokavimu Krymo tilto pagalba
ES įvedė sankcijas šešioms bendrovėms dėl Krymo tilto statybos
Ant Krymo tilto nutiesti pirmieji bėgiai