Tankai Abrams, archyvinė nuotrauka

Slovakijoje dėl tanko "Abrams" avarijos nukentėjo trys kariškiai

33
(atnaujinta 15:12 2018.09.19)
JAV tankai "Abrams" dalyvauja Slovakijoje vykstančiose karinėse pratybose, dėl incidento nukentėjo trys karininkai, viena jų moteris

VILNIUS, rugsėjo 19 — Sputnik. Tarptautinių pratybų "Slovakijos skydas — 2018" metu JAV tankas "Abrams" pateko į avariją, nukentėjo trys amerikiečių kariai, praneša RIA Novosti su nuoroda į Slovakijos gynybos ministerijos atstovę Dranką Capakovą.

Pratybos vyksta kariniame poligone "Lešt", centrinėje Slovakijos dalyje. Sužeistieji išvežti į ligoninę, du iš jų patyrė rimtų traumų. Viena iš aukų yra moteris, pridūrė Capakova.

Ji nepateikė jokių kitų detalių, paaiškindama, kad nelaimingo atsitikimo tyrimas tik prasidėjo, ir kalba eina ne apie Slovakijos kariškius.

Praeitą savaitę JAV kariuomenės sunkioji technika atvyko į Pabradę mokymams Pabradės poligone. Pabradės geležinkelio stotyje nuo platformų JAV kariuomenės sunkioji technika – tankai M1 "Abrams" ir pėstininkų kovos mašinos "Bradley", priklausantys Lenkijoje dislokuotam 7 kavalerijos pulko 1-ajam batalionui, — buvo nukrauta rugsėjo 14 dieną.

33
Tegai:
tankas, Abrams
Dar šia tema
"Abramsai" laikinai palieka Lietuvą
Mattisas neįvardijo sistemos "Patriot" dislokavimo Baltijos šalyse datos
Trampas pasirašė 2019 metų gynybos biudžetą