Krovininis automobilis, archyvinė nuotrauka.

Rusijos transporto ministerija pasisakė vienodus vežėjų saugumo reikalavimus

22
(atnaujinta 19:29 2018.09.20)
Ketvirtadienį Kaliningrade atidaryta dviejų dienų VII Rusijos konferencija "Transporto saugumas ir kovos su terorizmu technologijos 2018"

VILNIUS, rugsėjo 20 — Sputnik.  Rusijos Federacijos transporto ministerija pasisako už vienodus Rusijos ir užsienio vežėjų saugumo reikalavimus, o tai paprastai padidins transporto komplekso saugumą, žurnalistams ketvirtadienį sakė ministro pavaduotojas Nikolajus Zachriapinas, praneša RIA Novosti.

"Labai svarbu, kad sąlygos, kuriomis įgyvendinami teisės aktai, būtų vienodai taikomos tiek vidaus, tiek užsienio vežėjams, todėl keičiame federalinį įstatymą taip, kad būtų išplėsti visi transporto saugumo reikalavimai, įskaitant ir užsienio vežėjus. Tai padidins transporto komplekso apsaugos lygį", — sakė Zachriapinas.
Ministro pavaduotojo teigimu, teisinė ir reguliavimo sistema, įskaitant transporto saugumo srityje, nuolat tobulėja, nes keičiami metodai ir pasiūlymai yra paremti teisėsaugos praktika.

Ketvirtadienį Kaliningrade atidaryta dviejų dienų VII Rusijos konferencija "Transporto saugumas ir kovos su terorizmu technologijos 2018". Transporto saugumo aukščiausiojo lygio susitikimas vyksta remiant Rusijos transporto ministerijai ir Valstybės Dūmos Transporto ir statybos komitetui. Konferencija skirta transporto komplekso saugumui nuo neteisėto įsikišimo, tarp jų ir teroro išpuolių, gerinti. 

22
Tegai:
krovinių vežėjai, transportas, saugumas, Rusija
Dar šia tema
ES šalių vežėjams siekiama užtikrinti palankias sąlygas
Lietuva siekia susitarimo dėl ES kelių transporto rinkos sąlygų
Vilkikų vairuotojai Europoje yra nesaugūs