Latvijos užsienio reikalų ministras Edgaras Rinkevičius ir Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius

Neatpažįstu jūsų su grimu: BBC supainiojo Latvijos ir Lietuvos ministrus

48
(atnaujinta 20:26 2018.09.21)
Latvijos užsienio reikalų ministro komentaras apie "Brexit" buvo lydimas Lietuvos URM vadovo nuotraukos

VILNIUS, rugsėjo 21 — Sputnik. Latvijos užsienio reikalų ministro Edgaro Rinkevičiaus komentaras BBC tinklalapyje lydimas Lietuvos URM vadovo Lino Linkevičiaus nuotraukos.

Rinkevičius šiandien atvyko į Berlyną dalyvauti diskusijoje apie Europos ateitį ir susitikti su Vokietijos užsienio reikalų ministru Heiko Maasu, praneša Sputnik Latvija.

​Po susitikimo jis davė trumpą komentarą agentūrai "Reuters". Rinkevičius pavadino "Brexit" pamoka populistams visame pasaulyje: nereikia siūlyti paprastų sprendimų, kurie vėliau pasirodo esą sudėtingesni, nei buvo tikėtasi.

"Išeitis iš padėties — o mes dar turime tam laiko, nors ir nedaug — toliau ieškoti priimtino kompromiso", — pasakė Rinkevičius.

BBC perspausdino šį komentarą, tačiau iliustravo jį užsienio reikalų ministro Lino Linkevičiaus nuotrauka, kuris, žinoma, taip pat nešioja akinius, bet dvylika metų vyresnis nei Rinkevičius, keliais kilogramųais svaresnis, o svarbiausia — gyvena ir dirba Lietuvoje, o ne Latvijoje.

Сайт BBC на экране компьютера  Читать далее: https://ru.sputniknewslv.com/Latvia/20180921/9456196/rinkevics-linkevicius.html
© Sputnik /
BBC tinklalapis kompiuterio ekrane

Anksčiau Latvijos ambasadorius JAV Andris Teikmanis pažymėjo, kad Lietuva ir Latvija yra dažnai painiojamos, nes ne visi gerai žino geografiją. Jis papasakojo, kad dar dirbdamas ambasadoriumi kitose šalyse, jis ne kartą gavo laiškus, adresuotus Lietuvos ambasadai,  tačiau čia nėra nieko baisaus.

"Manau, kad Slovėnija ir Slovakija yra sunkesnėje situacijoje, nes jas dažniau painioja nei mus", — pasakė jis.

48
Tegai:
Brexit, BBC, Edgaras Rinkevičius, Linas Linkevičius, Latvija, Lietuva
Dar šia tema
Diplomatas atskleidė, ar Trampas skiria Lietuvą ir Latviją