JAV prezidentas Donaldas Trampas

Trampas įsimylėjo Kim Čen Uną

23
(atnaujinta 15:47 2018.09.30)
JAV prezidentas pasiskundė savo pirmtaku Obama, kuris vos neprivedė situacijos su Šiaurės Korėja iki karo

VILNIUS, rugsėjo 30 — Sputnik. JAV prezidentas Donaldas Trampas pripažino, kad įsimylėjo Šiaurės Korėjos lyderį Kim Čen Uną, apie tai jis pasakė, kalbėdamas prieš savo šalininkus Vakarų Virdžinijoje, praneša RIA Novosti.

"Buvau žiaurus, kaip, tiesą sakant, ir jis. Ir tada visa tai buvo ratu. Bet po to mes įsimylėjome vienas kitą. Jis man parašė nuostabius laiškus", — pareiškė Trampas.

Jis pažymėjo, kad Pchenjanas net neatsakė į skambučius iš Baltųjų rūmų, kai JAV vadovavo Barakas Obama ir kiti JAV prezidentai.

"Kai jos (JAV) skambino, ji (Šiaurės Korėja) prašė neskambinti", — papasakojo Trampas.

Dabartinis JAV prezidentas pridūrė, kad kai Obama jam perdavė reikalus, sakė, kad "Šiaurės Korėja yra vienintelė milžiniška problema".

"Jis buvo ant karo slenksčio su Šiaurės Korėja. Bet jo laikas, laimei, baigėsi", — pabrėžė Trampas.

Tai ne pirmas kartas, kai JAV prezidentas šiltai kalba apie Kim Čen Uną. Anksčiau jis sakė, kad tarp jo ir Šiaurės Korėjos lyderio yra "gera chemija".

Pirmasis JAV ir Šiaurės Korėjos aukščiausiojo lygio susitikimas įvyko birželio 12 dieną Singapūre. Po susitikimo Trampas ir Kim Čen Unas pasirašė susitarimą dėl Korėjos pusiasalio denuklearizacijos. Kim Čen Unas, savo ruožtu, galutinio dokumento pasirašymą pavadino "nauja pradžia" santykiuose tarp dviejų šalių ir pažadėjo "didelius pokyčius" ateityje.

Anot dokumento, JAV įsipareigojo suteikti saugumo garantijas Šiaurės Korėjai, o Pchenjanas patvirtino tvirtą įsipareigojimą visiškai atsisakyti branduolinio ginklo Korėjos pusiasalyje. Po to lyderiai susirašinėjo laiškais. Šiuo metu abiejų šalių administracijos svarsto galimybę surengti naują susitikimą.

23
Tegai:
Kim Čen Unas, Donaldas Trampas, Šiaurės Korėja, JAV
Dar šia tema
JAV gali įtraukti Šiaurės Korėją į šalių-tetorizmo remėjų sąrašą
Pchenjanas ir Seulas sutiko atšaukti kariuomenę iš demilitarizuotos zonos
Šiaurės Korėja atsiveria, o Lietuvos valdžia lenda į rusofobijos urvą gilyn
Aktorius Leonardas Dikaprijas

Žiniasklaida: Leonardas Dikaprijas ruošiasi tapti tėvu

(atnaujinta 17:09 2020.10.01)
Vieno iš amerikiečių bulvarinių leidinių šaltiniai atskleidė 23 metų Holivudo sekso simbolio mylimosios — modelio Kamilos Moronės — nėštumą

VILNIUS, spalio 1 — Sputnik. Amerikiečių aktorius Leonardas Dikaprijas (Leonardo DiCaprio) ir modelis Kamila Moronė (Camila Morrone) ruošiasi tapti tėvais, apie tai pranešė leidinio "Woman's Day" insaideriai.

Kai tik Dikaprijas pradėjo susitikinėti su argentiniečių modeliu, gerbėjai pasmerkė aktorių dėl didelio amžiaus skirtumo — 47 metų Dikaprijas yra 24 metais vyresnis už Moronę.

Trejus metus modelis kentė viešus išpuolius, bandydama įrodyti pasauliui, kad amžius nėra kliūtis tikriems jausmams. Pernai pasirodė žinia, kad įsimylėjėliai susižadėjo.

Panašu, kad dabar gerbėjai turės pagaliau susitaikyti su savo dievaičio pasirinkimu. Kaip pranešė leidinys "Woman's Day", Leonardas Dikaprijas ir Kamila Moronė laukia pirmagimio.

Anot insaiderių, modelis yra ankstyvoje nėštumo stadijoje, todėl aktorius kruopščiai slepia džiugią žinią ir neskuba su oficialiu pranešimu.

Модель Камила Морроне
© AFP 2020 / ROBYN BECK
Modelis Kamila Moronė

Anksčiau Sputnik Lietuva rašė, kad neseniai laimingų tėvų gretas papildė aktoriai Choakinas Feniksas (Joaquin Phoenix) ir Runi Mara (Rooney Mara).

Tegai:
aktorius, JAV
Temos:
Pasinerk į kino pasaulį
Dar šia tema
Didžiosios Britanijos premjerui Borisui Džonsonui gimė sūnus
Katy Perry ir Orlando Bloom'as susilaukė dukters
Elonui Maskui ir dainininkei Grimes gimė vaikas
Juokingas Dikaprijo šokis sukėlė ažiotažą Internete — video
JAV dainininkas Džonas Ledžendas ir jo žmona JAV modelis Krisi Teigen

Dainininko Džono Ledžendo žmona neteko vaiko

(atnaujinta 16:46 2020.10.01)
Savo Instagram paskyroje 34 metų Krisi Teigen atvirai parašė apie baisią netektį, kuri ištiko jos šeimą

VILNIUS, spalio 1 — Sputnik. Amerikiečių muzikantas Džonas Ledžendas (John Legend) ir jo žmona Krisi Teigen (Chrissy Teigen) neteko vaiko: kraupi žinia sukrėtė visus žvaigždžių poros gerbėjus.

Neseniai paaiškėjo, kad nėščia muzikanto žmona atsidūrė ligoninės palatoje: modeliui prasidėjo stiprus kraujavimas, dėl kurio gydytojai pareikalavo skubios hospitalizacijos. Visą šį laiką Ledžendas nepaliko žmonos ir meldėsi dėl žmonos ir sūnaus išgelbėjimo.

Teigen Instagram paskyroje pasirodė nespalvotų kadrų iš ligoninės serija: modelis su skausmu pranešė, kad ji ir Džonas Ledžendas neteko trečiojo vaiko. Berniukas taip ir negimė.

"Mes taip ir nesugebėjome sustabdyti kraujavimo ir jo išgelbėti, nors ir buvo perpiltas kraujas. Šį mažą manyje gyvenusį žmogų mes pavadinome Džeku. Ir jis visada bus juo. Mes nesugebėjome suteikti tau namų gyventi, bet mes visada tave mylėsime", — parašė modelis.

View this post on Instagram

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen) on

Teigen taip pat padėkojo visiems gerbėjams už palaikymą ir pažadėjo dar labiau mylėti savo šeimą. Žvaigždžių pora jau augina du vaikus: vyresnę dukrą Luną ir jaunesnį sūnų Mailzą.

Tegai:
dainininkas, JAV
Paminklas Hariui Poteriui Londono centre

Londono centre pasirodė paminklas Hariui Poteriui

(atnaujinta 17:37 2020.10.01)
Skulptūra papildė projekto, skirto pagerbti išskirtinius praėjusio amžiaus filmus, eksponatus, tarp kurių jau yra triušio Bugs Bunny, Batmano, Mr. Beano, Mary Poppins, Gene Kelly'io iš "Dainuojančių lietuje", meškučio Paddingtono ir kitų figūros

VILNIUS, spalio 1 — Sputnik. Londono centre, Lesterio aikštėje, pasirodė paminklas garsiam visame pasaulyje burtininkui Hariui Poteriui, praneša agentūra "Press Association".

Lenkų skulptoriaus Andžejaus Šimčiko (Andrzej Szymczyk) kūrinyje užfiksuota scena iš filmo "Haris Poteris ir Išminties akmuo", kur Hogvartso mokinys žaidžia kvidičą.

Bronzinis paminklas Hariui Poteriui įrengtas Londono Lesterio aikštėje, netoli kino teatro "Odeon", kur 2001 metais įvyko pasaulinė filmo premjera.

Skulptūra, vaizduojanti aktorių Danielį Redklifą (Daniel Radcliffe), taps projekto "Scenos aikštėje" (angl. "Scenes in the Square"), skirto pagerbti išskirtinius praėjusio amžiaus filmus, dalimi. Įgyvendinant šį projektą, kuris tęsis iki 2023 metų liepos, Lesterio aikštėje jau įrengtos triušio Bugs Bunny, Batmano, Mr. Beano, Mary Poppins, Gene Kelly'io iš "Dainuojančių lietuje", meškučio Paddingtono ir kitų figūros.

Septynių britų rašytojos Džoanos Rouling (Joanne Rowling) romanų apie Harį Poterį serija, parašyta 1997–2007 metais, išleista 400 milijonų egzempliorių tiražu ir išversta į 65 pasaulio kalbas.

Tegai:
Didžioji Britanija, Londonas, Haris Poteris
Temos:
Pasinerk į kino pasaulį
Dar šia tema
Iš JAV mokyklos pašalintos knygos apie Harį Poterį dėl "prakeikimų"
Paaiškėjo, apie ką gali būti naujas filmas apie Harį Poterį
Hario Poterio gerbėjai pirmą kartą galės apsilankyti Slytherin svetainėje
Daniel'is Radcliffe'as papasakojo, kaip dėl Hario Poterio vaidmens tapo alkoholiku