Ukrainos vėliava, archyvinė nuotrauka

Ukrainos politikas apipiltas krauju dėl skaldos Krymo tiltui

68
(atnaujinta 18:35 2018.10.03)
Dieną anksčiau kitas miesto tarybos atstovas buvo nusikaltėlių išvežtas į mišką ir sumuštas

VILNIUS, spalio 3 — Sputnik. Aktyvistai apipylė Ukrainos miesto pavadinimu Gnivanė merą Vladimirą Kulešovą krauju, nes įtarė, kad jis palaiko prekybos ryšius su Rusijos kompanijomis, rašo portalas Vinnitsa.info.

"Kraujuoto" mero nuotrauką internete paskelbė patys užpuolikai. Anot incidento liudytojo Andrejaus Verbickio, vyrų grupė įbėgo į pareigūno kabinetą, apipylė Kulešovą raudonu skysčiu ir apkaltino jį "prekyba ant gynėjų kraujo".

Pats Kulešovas mano, kad provokaciją surengė žmonės, artimi vienam iš opozicijos atstovų. Meras yra įsitikinęs, kad buvo apipiltas ne dažais, o būtent krauju.

"Jie užsiėmė mūsų karjeru (Gvianskyj karjeras — Sputnik), siekdami užblokuoti jo darbą. Tai vienintelė bendrovė, kuri yra stabilus šalies biudžeto užpildymo šaltinis. Jie tvirtina, kad aš "pridengiu" šią bendrovę", — sakė jis.

Aktyvistai kaltina Gnivanskyj karjerą, kad jis tariamai tiekė Rusijai skaldą tilto per Kerčės sąsiaurį statybai. Gnivanės meras atmetė šiuos teiginius, pabrėždamas, kad įmonė nepasirašė jokių sutarčių su Rusijos bendrovėmis.

Kulešovas taip pat sakė, kad prieš dieną aktyvistai išvežė į mišką ir sumušė vieną iš Gnivanės miesto tarybos atstovų.

"Kaip 90-aisiais… trys ar keturi žmonės įgrūdo jį į automobilį, nuvežė į mišką, atėmė telefoną ir sumušė", — pasipiktino meras.

Po incidentų vietos teisėsaugos institucijos iškėlė baudžiamąją bylą dėl chuliganizmo ir užpuolimo.

68
Tegai:
Ukraina, Krymo tiltas
Dar šia tema
ES įvedė sankcijas šešioms bendrovėms dėl Krymo tilto statybos
Kijevas apkaltino Rusiją Ukrainos uostų blokavimu Krymo tilto pagalba
Kauno meras įtariamas verslu Kryme
Aktorius Leonardas Dikaprijas

Žiniasklaida: Leonardas Dikaprijas ruošiasi tapti tėvu

(atnaujinta 17:09 2020.10.01)
Vieno iš amerikiečių bulvarinių leidinių šaltiniai atskleidė 23 metų Holivudo sekso simbolio mylimosios — modelio Kamilos Moronės — nėštumą

VILNIUS, spalio 1 — Sputnik. Amerikiečių aktorius Leonardas Dikaprijas (Leonardo DiCaprio) ir modelis Kamila Moronė (Camila Morrone) ruošiasi tapti tėvais, apie tai pranešė leidinio "Woman's Day" insaideriai.

Kai tik Dikaprijas pradėjo susitikinėti su argentiniečių modeliu, gerbėjai pasmerkė aktorių dėl didelio amžiaus skirtumo — 47 metų Dikaprijas yra 24 metais vyresnis už Moronę.

Trejus metus modelis kentė viešus išpuolius, bandydama įrodyti pasauliui, kad amžius nėra kliūtis tikriems jausmams. Pernai pasirodė žinia, kad įsimylėjėliai susižadėjo.

Panašu, kad dabar gerbėjai turės pagaliau susitaikyti su savo dievaičio pasirinkimu. Kaip pranešė leidinys "Woman's Day", Leonardas Dikaprijas ir Kamila Moronė laukia pirmagimio.

Anot insaiderių, modelis yra ankstyvoje nėštumo stadijoje, todėl aktorius kruopščiai slepia džiugią žinią ir neskuba su oficialiu pranešimu.

Модель Камила Морроне
© AFP 2020 / ROBYN BECK
Modelis Kamila Moronė

Anksčiau Sputnik Lietuva rašė, kad neseniai laimingų tėvų gretas papildė aktoriai Choakinas Feniksas (Joaquin Phoenix) ir Runi Mara (Rooney Mara).

Tegai:
aktorius, JAV
Temos:
Pasinerk į kino pasaulį
Dar šia tema
Didžiosios Britanijos premjerui Borisui Džonsonui gimė sūnus
Katy Perry ir Orlando Bloom'as susilaukė dukters
Elonui Maskui ir dainininkei Grimes gimė vaikas
Juokingas Dikaprijo šokis sukėlė ažiotažą Internete — video
JAV dainininkas Džonas Ledžendas ir jo žmona JAV modelis Krisi Teigen

Dainininko Džono Ledžendo žmona neteko vaiko

(atnaujinta 16:46 2020.10.01)
Savo Instagram paskyroje 34 metų Krisi Teigen atvirai parašė apie baisią netektį, kuri ištiko jos šeimą

VILNIUS, spalio 1 — Sputnik. Amerikiečių muzikantas Džonas Ledžendas (John Legend) ir jo žmona Krisi Teigen (Chrissy Teigen) neteko vaiko: kraupi žinia sukrėtė visus žvaigždžių poros gerbėjus.

Neseniai paaiškėjo, kad nėščia muzikanto žmona atsidūrė ligoninės palatoje: modeliui prasidėjo stiprus kraujavimas, dėl kurio gydytojai pareikalavo skubios hospitalizacijos. Visą šį laiką Ledžendas nepaliko žmonos ir meldėsi dėl žmonos ir sūnaus išgelbėjimo.

Teigen Instagram paskyroje pasirodė nespalvotų kadrų iš ligoninės serija: modelis su skausmu pranešė, kad ji ir Džonas Ledžendas neteko trečiojo vaiko. Berniukas taip ir negimė.

"Mes taip ir nesugebėjome sustabdyti kraujavimo ir jo išgelbėti, nors ir buvo perpiltas kraujas. Šį mažą manyje gyvenusį žmogų mes pavadinome Džeku. Ir jis visada bus juo. Mes nesugebėjome suteikti tau namų gyventi, bet mes visada tave mylėsime", — parašė modelis.

View this post on Instagram

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen) on

Teigen taip pat padėkojo visiems gerbėjams už palaikymą ir pažadėjo dar labiau mylėti savo šeimą. Žvaigždžių pora jau augina du vaikus: vyresnę dukrą Luną ir jaunesnį sūnų Mailzą.

Tegai:
dainininkas, JAV