Rodrigo Alvesas

"Gyvas Kenas" ieško Barbie merginos Maskvoje

32
(atnaujinta 20:19 2018.10.08)
Garsus visame pasaulyje Rodrigas Alvesas atskrido į Maskvą, kad padarytų eilinę operaciją ir rastų savo mylimąją

VILNIUS, spalio 8 — Sputnik. Visame pasaulyje žinomas Rodrigas Alvesas, vadinamas "gyvu Kenu", atvažiavo į Maskvą, kad rastų sau merginą, panašią į Barbie, ir padarytų plastinę operaciją, praneša "Life.ru".

Vyras aplankė daugelį šalių, bet niekur negali rasti tinkamos merginos sau. Paskutinį kartą jis buvo Maskvoje, iš kur jis taip pat sugrįžo tuščiomis. Jis ieško merginos, kuri būtų Barbie kopija. Jis nori, kad jo mylimoji taip pat būtų mados ir grožio gerbėja.

View this post on Instagram

Feeling happy to be back in #russia #moscow for the #musicbox @russian_musicbox #rodrigoalves #redcarpet by #d&g

A post shared by Rodrigo Alves (@rodrigoalvesuk) on Sep 30, 2018 at 10:28am PDT

Alvesas nusprendė padaryti eilinę plastinę operaciją. Jis vėl nori atsigulti po chirurgo peiliu, kad taptų panašus į Piterį Peną.

"Man jau 35 metai, ir aš prieš natūralų senėjimo procesą. Noriu likti jaunas amžinai, kaip ir Piteris Penas", — prisipažino Alvesas.

Savo 65-ąją operaciją jis nusprendė atlikti Rusijoje, kur sugebėjo rasti gerą chirurgą. Pasak jo, norint išsaugoti savo išvaizdą, jam tenka kiekvieną kartą rasti naujų būdų. Kad išsaugotų jaunystę, jis yra pasirengęs gultis po chirurgo peiliu begalę kartų ir važiuoti į bet kurią šalį.

32
Tegai:
Barbie, Rodrigo Alvesas, Maskva
Dar šia tema
JAV gyventoja siuva hidžabus Barbie lėlėms
Frankenšteinas japoniškai: moteris dėvi kostiumą-odą