Принц Гарри с невестой Меган Маркл

Princas Haris su Megan Markl laukiasi pirmagimio

61
(atnaujinta 11:39 2018.10.15)
Sasekso kunigaikštis princas Haris ir kunigaikštienė Megan Markl laukia pirmagimio

VILNIUS, spalio 15 — Sputnik. Kensingtono rūmai prmadienį oficialiai patvirtino seniai pasklidusius gandus apie  Sasekso kunigaikštienės nėštumą.

"Jų didenybės Sasekso kunigaikštis ir kunigaikštienė labai džiaugiasi, pranešdami, kad Sasekso kunigaikštienė susilauks pirmagimio 2019 metų pavasarį", — rašoma Kensingtono rūmų pranešime žiniasklaidai.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Kensington Palace (@kensingtonroyal)

Pranešime pabrėžiama, kad Jų didenybės dėkingi už visą paramą, kurią gavo iš žmonių visame pasaulyje po jų vestuvių gegužę ir jie patenkinti galėdami pasidalyti šia džiugia žinia su jais.

Penktadienį, spalio 12 dieną, princas Haris su Megan lankėsi princo puseserės Eugenie ir jos sužadėtinio Jacko Brooksbanko vestuvėse, kurios vyko Vindzoro pilies Šv. Jurgio koplyčioje, kur gegužės 19 dieną susituokė ir kunigaikščiai. Ten hercogienės suknelė vėl sukėlė įtarimų dėl nėštumo.

Šiuo metu princas Harry su žmona Meghan vieši Autralijoje, kur per ilgiau kaip dvi savaites truksiantį oficialų vizitą taip pat aplankys Fidžį, Tongą ir Naująją Zelandiją, priklausančias Tautų Sandraugai – valstybių blokui, kurio dauguma narių yra buvusios Britanijos kolonijos.

61
Tegai:
Megan Markl, Princas Haris
Dar šia tema
Kembridžo hercogienė pagimdė trečią vaiką
Trečias Viljamo ir Keit vaikas gavo vardą
Princas Haris ir Megan Markl gaus Sasekso hercogų titulą
Titului patvirtinti Megan Markl pusmetį lankys "hercogienės kursą"