Sprogimas Kerčės politechnikos kolegijoje, nuotrauka iš įvykio vietos

Rusijos tardymo komitetas pavadino sprogimą Kerčėje teroro išpuoliu

63
Tardymo komitetas iškėlė baudžiamąją bylą, Antiteroristinis komitetas dirba įvykio vietoje, kad būtų išvengta galimų pakartotinų sprogimų; patikslintas žuvusiųjų skaičius ― 13 žmonių

VILNIUS, spalio 17 — Sputnik. Tyrimas pripažino, kad sprogimas Kerčės kolegijoje yra teroro išpuolis, pranešė RIA Novosti oficiali departamento atstovė Svetlana Petrenko.

Dešimt žmonių mirė (vėliau patikslinta, kad žuvo 13 žmonių), apie penkiasdešimt nukentėjo, dauguma jų — paaugliai. Pirmojoje miesto ligoninėje su vidutinio sunkumo žaizdomis buvo hospitalizuota dvidešimt žmonių.

Sprogimas Kerčės kolegijoje, nuotrauka iš įvykio vietos
© Sputnik / РИА Новости

Pažymima, kad sprogimas nugriaudėjo valgykloje, o sprogmuo buvo užpildytas metaliniais daiktais. Iškelta baudžiamoji byla, ją tirs centrinis Tardymo komiteto aparatas.

Vladimiras Putinas jau informuotas apie incidentą. Rusijos prezidentas nurodė užtikrinti nukentėjusiųjų pervežimą į šalies pagrindinius medicinos centrus. Krymo vadovas Sergejus Aksionovas išvyko į Kerčę. Be to, Rusijos nepaprastųjų situacijų ministerijos lėktuvas IL-76  skrenda į respubliką, jis pristatys medicinos gelbėtojų modulius, gydytojus ir visą reikiamą įrangą.

Tragedija Kerčėje: išpuolį surengė kolegijos studentas >>

Technikos mokykla įsikūrusi Vojkovo gatvėje 1. Vietoje dirba gydytojai, gelbėtojai ir FSB pareigūnai. Rusijos nacionalinio antiteroristinio komiteto operatyvinė būstinė koordinuoja tarnybų darbą, kad būtų išvengta galimų pakartotinių sprogimų.

Kerch.FM
Sprogimas Kerčės politechnikos kolegijoje
63
Tegai:
Kerčė, teroro išpuolis, sprogimas