Ukrainos pinigų kupiūros, archyvinė nuotrauka.

Kijeve daugiaaukščio namo gyventojai blokavo greitkelį

23
(atnaujinta 13:18 2018.10.31)
Daugiaaukščio pastato gyventojai blokavo Charkovo greitkelį, antrą dieną iš eilės kelios dešimtys žmonių reikalauja atnaujinti elektros tiekimą

VILNIUS, spalio 31 — Sputnik. Kijeve daugiaaukščio namo gyventojai antradienį užblokavo vieną iš Ukrainos sostinės gatvių reikalaudami atnaujinti elektros energijos tiekimą į daugiaaukštį pastatą, praneša naujienų agentūra UNN.

Pranešama, kad 35 aukštų pastato gyventojai blokavo Charkovo greitkelį. Antrą dieną iš eilės kelios dešimtys žmonių reikalauja atnaujinti elektros tiekimą. Jie važiuojamąją dalį užtvėrė padangomis ir automobiliais tokiu būdu sustabdydami eismą. Tuo tarpu tramvajaus keliai neužblokuoti.

Pasak vietos gyventojų, pirmadienį jiems buvo atjungtas elektros energijos tiekimas dėl tariamų dėl skolų. Namuose nėra vandens, nes siurblys varomas elektros energijos. Taip pat nėra dujų, nes, atsižvelgiant į techninius standartus, daugiaaukščiuose pastatuose dujų tiekimas yra draudžiamas.

Vienas iš protestuotojų sakė, kad informacija, kad daugiabučių namų gyventojai turi skolų už elektros tiekimą, klaidinga, o skolininkas yra prekybos centras, esantis netoli šio namo.

Šiuo metu policija kontroliuoja padėtį, situacija yra rami.

23
Tegai:
elektra, gyventojai, Ukraina
Dar šia tema
Ukraina pasigyrė "nematomais" Rusijos laivynui šarvuotais kateriais
Ukraina reikalauja, kad Rusija grąžintų 30 tūkstančių vagonų
Ukraina parengė planą "B" "Nord Stream-2" paleidimo atveju
Kariniame sandėlyje prie Černigovo nugriaudėjo sprogimas