Miško gaisrų Kalifornijoje pasekmės

Miško gaisrų Kalifornijoje aukų skaičius pasiekė 66

25
Anksčiau JAV prezidentas Donaldas Trampas paskelbė didelės stichinės nelaimės režimą

VILNIUS, lapkričio 16 — Sputnik. Miškų gaisrų Kalifornijos šiaurėje aukų skaičius pasiekė 63 žmones, daugiau kaip 630 žmonių laikomi dingusiais be žinios, praneša televizijos kanalas "NBC" su nuoroda į vietos valdžios institucijas.

Be to, dar trys žmonės dėl gaisrų žuvo valstijos pietuose, bendras aukų skaičius padidėjo iki 66.

Anksčiau buvo pranešta apie 56 žuvusius ir 130 dingusių be žinios.

Miško gaisras "Camp" Kalifornijos šiaurėje prasidėjo ketvirtadienį ir tapo pačiu pražūtingiausiu valstijos istorijoje. Liepsnos šiuo metu apėmė beveik 55 tūkstančių hektarų plotą ir sunaikino 6,47 tūkstančio pastatų.

Kalifornijos pietuose dar siautėja du gaisrai – "Woolsey" ir "Hill", apėmę 33 tūkstančius ir 1,8 tūkstančio hektarų atitinkamai.

Iš viso Kalifornijoje dėl miškų gaisrų buvo evakuota daugiau nei 300 tūkstančių žmonių, daugiausia Los Andželo apskrityje.

Anksčiau JAV prezidentas Donaldas Trampas paskelbė didelės stichinės nelaimės režimą.

Baltųjų Rūmų atstovė spaudai Lindsi Volters pareiškė, kad JAV prezidentas Donaldas Trampas šeštadienį, lapkričio 17 dieną, apsilankys Kalifornijoje ir susitiks su žmonėmis, nukentėjusiais nuo didelio masto miško gaisrų.

​Iki šiol pražūtingiausiu Kalifornijos istorijoje buvo laikomas gaisras "Tubbs", įvykęs 2017 metų spalį ir apėmęs beveik 15 tūkstančių hektarų plotą.

25
Tegai:
gaisrai miškuose, JAV, Kalifornija
Dar šia tema
Paradaiso miestą Kalifornijoje suniokojo miško gaisras
Miško gaisrų Kalifornijoje aukų padaugėjo iki 44