Krymo tiltas, archyvinė nuotrauka.

Krymo tiltu jau pervažiavo daugiau nei 3,3 mln automobilių

23
(atnaujinta 09:39 2018.12.03)
Lapkričio mėnesį į abi puses pervažiavo 243 385 automobiliai, iš jų beveik ketvirtadalis buvo sunkvežimiai, iš viso daugiau nei 3,3 milijono vairuotojų pasinaudojo naująja trasa per Kerčės sąsiaurį

VILNIUS, gruodžio 3 — Sputnik. Tiltu per Kerčės sąsiaurį nuo jo atidarymo pervažiavo daugiau nei 3,3 mln. automobilių, praneša RIA Novosti.

"Lapkričio mėnesį į abi puses pervažiavo 243 385 automobiliai, iš jų beveik ketvirtadalis buvo sunkvežimiai, iš viso daugiau nei 3,3 milijono vairuotojų pasinaudojo naująja trasa per Kerčės sąsiaurį", — sakoma pranešime.

"Krymskij most" informacinio centro darbuotojai pažymėjo, kad vidutiniškai per parą lapkričio mėn. pervažiavo apie 8,1 tūkst. transporto priemonių. Eismas Tamanės ir Krymo kryptimis pasiskirstė beveik tolygiai. Krovinių judėjimas didesnis Krymo kryptimi.

"Per mėnesį tiltu pervažiavo daugiau nei 58 tūkst. sunkvežimių, tai sudaro beveik 24 proc. viso srauto. Vidutinis krovininių automobilių eismo intensyvumas per parą yra didesnis nei 1,9 tūkst., tai yra, 12% didesnis nei spalio mėnesį", — sakoma pranešime.

Tuo tarpu eismas visą mėnesį vyko reguliariai, be apribojimų. Esant nepalankioms oro sąlygoms, kelias prevenciškai valomas. 

Tiltas į Krymą iš Krasnodaro teritorijos — ilgiausias Rusijoje, jo ilgis yra 19 kilometrų. Iš pradžių automobilių eismo tiltu pradžia buvo planuota 2018 metų gruodžio mėn., tačiau darbai buvo baigti anksčiau laiko. Gegužės 15 dieną Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas atidarė automobilinę tilto dalį per Kerčės sąsiaurį, o eismas prasidėjo gegužės 16 dieną. Traukinių eismą geležinkelio dalyje planuojama atidaryti 2019 metų gruodžio mėnesį.

23
Tegai:
sunkvežimis, automobiliai, Kerčės sąsiauris
Dar šia tema
Rangovas papasakojo apie geležinkelio per Kerčės sąsiaurį stabilumą
Krymo tiltu pervažiavo pirmieji sunkvežimiai
Ukrainos politikas apipiltas krauju dėl skaldos Krymo tiltui
Krymas atsakė į Kijevo raginimus bausti už naudojimąsi tiltu
Ukrainos ministras ragina tautiečius "grąžinti Kubanę ir Maskvą"