Nešančiosios raketos Sojuz-FG startas.

Baikonūre paleista nešančioji raketa "Sojuz-FG"

50
(atnaujinta 15:01 2018.12.03)
Praėjus mažiau nei dešimčiai minučių po paleidimo erdvėlaivis atsiskyrė nuo viršutinės raketos pakopos ir buvo nukreiptas į TKS

VILNIUS, gruodžio 3 — Sputnik. Raketa "Sojuz-FG" su kosminiu laivu "Sojuz MS-11" su trimis įgulos nariais paleista iš Baikonūro kosmodromo į Tarptautinę kosminę stotį, praneša RIA Novosti.

Į orbitą išėjo Rusijos kosmonautas Olegas Kononenko, kanadietis David Saint-Jacques ir amerikietis Ann Charlotte McClain. Praėjus mažiau nei dešimčiai minučių po paleidimo erdvėlaivis atsiskyrė nuo viršutinės raketos pakopos ir buvo nukreiptas į TKS. Susijungimas su stotimi planuojamas 20:36 valandą Maskvos laiku.

Stotyje naujos įgulos laukia Rusijos kosmonautas Sergejus Prokopjevas, vokietis Aleksandras Gerstas ir amerikietis Serina Aunion. Planuojama, kad Kononenko, Saint-Jacques ir McClain orbitoje bus 194 dienas.

Raketos paleidimas buvo planuotas gruodžio 20 dieną, tačiau po "Soyuz MS-10" avarijos buvo nuspręsta tai atlikti šiek tiek anksčiau. "Soyuz MS-10" įgulos nariai — Rusijos kosmonautas Aleksejus Ovčininas ir amerikietis Nickas Haigas — nepateko į TKS ir nusileido praėjus 20 minučių po starto.

Įgulos, kuri šiuo metu yra TKS, grįžimas į Žemę buvo numatytas prieš atvykstant "Soyuz MS-11". Tačiau, jei paleidimo grafikas nebūtų pasikeitęs, stotis kurį laiką galėjo būti negyvenama.

50
Tegai:
TKS, raketa
Dar šia tema
Pirmoji "Falcon 9" pakopa sėkmingai grįžo į kosmodromą Kalifornijoje
Raketos-nešėjos "Sojuz" paleidimo metu TKS įvyko avarija
"Roskosmos" oficialiai paskelbė, kodėl įvyko raketos "Sojuz" avarija
"Roskosmos" išplatino "Sojuz" avarijos vaizdo įrašą iš raketoje įmontuotų kamerų
Aktorius Leonardas Dikaprijas

Žiniasklaida: Leonardas Dikaprijas ruošiasi tapti tėvu

(atnaujinta 17:09 2020.10.01)
Vieno iš amerikiečių bulvarinių leidinių šaltiniai atskleidė 23 metų Holivudo sekso simbolio mylimosios — modelio Kamilos Moronės — nėštumą

VILNIUS, spalio 1 — Sputnik. Amerikiečių aktorius Leonardas Dikaprijas (Leonardo DiCaprio) ir modelis Kamila Moronė (Camila Morrone) ruošiasi tapti tėvais, apie tai pranešė leidinio "Woman's Day" insaideriai.

Kai tik Dikaprijas pradėjo susitikinėti su argentiniečių modeliu, gerbėjai pasmerkė aktorių dėl didelio amžiaus skirtumo — 47 metų Dikaprijas yra 24 metais vyresnis už Moronę.

Trejus metus modelis kentė viešus išpuolius, bandydama įrodyti pasauliui, kad amžius nėra kliūtis tikriems jausmams. Pernai pasirodė žinia, kad įsimylėjėliai susižadėjo.

Panašu, kad dabar gerbėjai turės pagaliau susitaikyti su savo dievaičio pasirinkimu. Kaip pranešė leidinys "Woman's Day", Leonardas Dikaprijas ir Kamila Moronė laukia pirmagimio.

Anot insaiderių, modelis yra ankstyvoje nėštumo stadijoje, todėl aktorius kruopščiai slepia džiugią žinią ir neskuba su oficialiu pranešimu.

Модель Камила Морроне
© AFP 2020 / ROBYN BECK
Modelis Kamila Moronė

Anksčiau Sputnik Lietuva rašė, kad neseniai laimingų tėvų gretas papildė aktoriai Choakinas Feniksas (Joaquin Phoenix) ir Runi Mara (Rooney Mara).

Tegai:
aktorius, JAV
Temos:
Pasinerk į kino pasaulį
Dar šia tema
Didžiosios Britanijos premjerui Borisui Džonsonui gimė sūnus
Katy Perry ir Orlando Bloom'as susilaukė dukters
Elonui Maskui ir dainininkei Grimes gimė vaikas
Juokingas Dikaprijo šokis sukėlė ažiotažą Internete — video
JAV dainininkas Džonas Ledžendas ir jo žmona JAV modelis Krisi Teigen

Dainininko Džono Ledžendo žmona neteko vaiko

(atnaujinta 16:46 2020.10.01)
Savo Instagram paskyroje 34 metų Krisi Teigen atvirai parašė apie baisią netektį, kuri ištiko jos šeimą

VILNIUS, spalio 1 — Sputnik. Amerikiečių muzikantas Džonas Ledžendas (John Legend) ir jo žmona Krisi Teigen (Chrissy Teigen) neteko vaiko: kraupi žinia sukrėtė visus žvaigždžių poros gerbėjus.

Neseniai paaiškėjo, kad nėščia muzikanto žmona atsidūrė ligoninės palatoje: modeliui prasidėjo stiprus kraujavimas, dėl kurio gydytojai pareikalavo skubios hospitalizacijos. Visą šį laiką Ledžendas nepaliko žmonos ir meldėsi dėl žmonos ir sūnaus išgelbėjimo.

Teigen Instagram paskyroje pasirodė nespalvotų kadrų iš ligoninės serija: modelis su skausmu pranešė, kad ji ir Džonas Ledžendas neteko trečiojo vaiko. Berniukas taip ir negimė.

"Mes taip ir nesugebėjome sustabdyti kraujavimo ir jo išgelbėti, nors ir buvo perpiltas kraujas. Šį mažą manyje gyvenusį žmogų mes pavadinome Džeku. Ir jis visada bus juo. Mes nesugebėjome suteikti tau namų gyventi, bet mes visada tave mylėsime", — parašė modelis.

View this post on Instagram

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen) on

Teigen taip pat padėkojo visiems gerbėjams už palaikymą ir pažadėjo dar labiau mylėti savo šeimą. Žvaigždžių pora jau augina du vaikus: vyresnę dukrą Luną ir jaunesnį sūnų Mailzą.

Tegai:
dainininkas, JAV