Kalėdų Senelis

Trampas nesugebėjo įtikinti septynerių metų vaiko netikėti Kalėdų Seneliu

21
(atnaujinta 15:57 2018.12.26)
"Kalėdų Senelis vis tiek egzistuoja", — pasakė mergaitė, Kalėdų rytą aptikusi po eglute jai skirtą dovaną

VILNIUS, gruodžio 26 — Sputnik. Septynerių metų Lloyd Collman, kuriai JAV prezidentas Donaldas Trampas užsiminė, kad atėjo laikas nustoti laukti Kalėdų Senelio, vis tiek tiki juo, praneša leidinys "Post and Courier".

Mergaitės pokalbis su prezidentu įvyko tradicinės vaikų pramogos metu, kurią surengė JAV kariai, "sekantys" Kalėdų Senelio skrydį po planetą. Prezidentas ir pirmoji ponia dirbo karštosios linijos operatoriais, atsakydami į vaikų klausimus apie tai, kada Kalėdų Senelis atvyks savo šiaurinių elnių įkinkytomis rogėmis.

Trampas pasakė mergaitei, kuri paskambino į karštąja liniją, kad jai per vėlu tikėti Kalėdų Seneliu, nes "septynerių metų amžiuje tai nenormalu (marginal)". Iš pradžių žurnalistai pagalvojo, kad Trampas kalbėjo su berniuku, bet vėliau mergaitės tėvai Youtube paskelbė vaizdo įrašą apie tai, kaip ji kalbėjo telefonu su prezidentu.

Mergaitė į visus prezidento klausimus atsakė "taip, pone". Tėvai paaiškino žurnalistams, kad vaikas nesuprato, ką reiškia "marginal", todėl mergaitė paprastai atsakė "taip".

Tačiau Kūčių vakarą Lloyd ir jos broliai bei seserys paliko Kalėdų Seneliui sausainių ir šokoladinio pieno. Kitą rytą vaišės dingo, o po eglute gulėjo ryšulys su vardu Lloyd — jame buvo nauja lėlė "American Girl".

"Kalėdų Senelis vis tiek egzistuoja", — pasakė mergaitė.

Lloyd pridūrė, kad jei ji dar kartą galės pasikalbėti su Trampu, ji norėtų paklausti apie jo šeimą.

"Norėčiau paklausti, ar jis turi vaikų. Aš niekada negirdėjau apie juos ir nemačiau nė vieno iš jų, todėl man įdomu", — pasakė mergaitė.

21
Tegai:
Kalėdos, Kalėdų Senelis, JAV
Temos:
Linksmų Kalėdų! (142)
Dar šia tema
Kalėdos Vilniuje: šventiniai renginiai gruodžio 25 dieną