Prostitutė

Kinijos valdžia gali atsisakyti perauklėti prostitutes

45
(atnaujinta 19:50 2018.12.27)
Pagal galiojančias taisykles prostitutės ir jų klientai gali būti sulaikyti už savo veiklą iki dvejų metų laikotarpiui ir per šį laiką mokytis etikos ir teisės, atlikti naudingus darbus, tačiau tai pažeidžia žmogaus teises, mano Kinijos juristai

VILNIUS, gruodžio 29 — Sputnik. Kinijos valdžios institucijos gali panaikinti apie 30 metų galiojančias taisykles, kuriomis numatytas prostitučių ir jų klientų sulaikymas ir privalomas perauklėjimas, praneša leidinys "China Daily".

Pažymima, kad iniciatyvą panaikinti galiojančias taisykles pateikė Visos Kinijos liaudies atstovų susirinkimo Teisės klausimų komitetas per nuolatinę Visos Kinijos liaudies atstovų susirinkimo Nuolatinio komiteto sesiją, kuri vyksta kas du mėnesius.

Komitetas ragina atitinkamas institucijas laiku imtis reikiamų priemonių, kad būtų prisidėta prie esamų taisyklių panaikinimo.

"Tai reiškia, kad tie, kas turi teisę teikti pasiūlymus Visos Kinijos liaudies atstovų susirinkimo svarstymui, įskaitant Visos Kinijos liaudies atstovų susirinkimo ir Valstybės tarybos narius, gali pateikti pasiūlymą panaikinti atitinkamas normas, ir tikiu, kad Nuolatinis komitetas parems šį žingsnį", — pasakė Visos Kinijos juristų asociacijos viceprezidentas Čžu Čženfu.

Pagal 1990 metais Valstybės tarybos nustatytas taisykles, prostitutės ir jų klientai gali būti sulaikyti už savo veiklą nuo šešių mėnesių iki dvejų metų laikotarpiui. Per šį laiką kaliniai turi baigti kursą etikos ir teisės klausimais, jie taip pat turi vykdyti naudingus darbus ir atlikti medicininę apžiūrą.

Čžu Čženfu pabrėžė, kad šios normos prieštarauja šalies konstitucijai, kuri užtikrina žmogaus teisių apsaugą. Jo nuomone, bet kokios bausmės piliečių atžvilgiu turėtų būti numatytos atitinkamuose įstatymuose, o ne taisyklėse ar normų aktuose.

Sesija baigsis šį šeštadienį, tada ir paaiškės, ar Visos Kinijos liaudies atstovų susirinkimo Nuolatinis komitetas patvirtino atitinkamus pakeitimus.

45
Tegai:
prostitucija, Kinija
Dar šia tema
Videofaktas: Kauno policija parodė prostitutės butą
Prostitutės Kaune maskavosi egzotinio masažo pagalba
Rusijos vėliava

Merkel, Makronas ir Zelenskis aptars santykius su Rusija

(atnaujinta 17:51 2021.04.15)
Anksčiau buvo pabrėžiama, kad Angela Merkel dalyvaus Zelenskio ir Makrono derybose virtualiąja forma

VILNIUS, balandžio 16 — Sputnik. Vokietijos kanclerė Angela Merkel kartu su Prancūzijos ir Ukrainos prezidentais Emanueliu Makronu ir Vladimiru Zelenskiu penktadienį, balandžio 16 dieną aptars padidėjusią įtampą su Rusija. Apie tai pranešė RIA Novosti, remdamasi agentūra AFP ir Eliziejaus rūmų pareiškimu.

Kaip pažymėta, tai įvyks Ukrainos lyderio vizito Paryžiuje metu. "Prezidentas Makronas priims Zelenskį papietauti, o po to abu turės vaizdo konferenciją su Angela Merkel", — sakoma pareiškime. Pokalbyje Makronas, Merkel ir Zelenskis palies eskalacijos riziką, kurią "sukels Rusijos kariuomenės koncentracija prie sienos su Ukraina".

Anksčiau buvo pranešta, kad Merkel dalyvaus Zelenskio ir Makrono derybose virtualiąja forma. Buvo pažymėta, kad tokiu būdu lyderių susitikimas vyks "Normandijos formatu", nedalyvaujant Rusijos prezidentui Vladimirui Putinui.

Įtampa santykiuose tarp Rusijos ir Ukrainos, taip pat Vakarų šalių padidėjo dėl kovo pabaigoje paaštrėjusio konflikto Donbase. Kijevas, taip pat save vadinančios Donecko ir Luhansko liaudies respublikos, paskelbė apie apšaudymo, žvalgybinės veiklos ir karinės technikos judėjimo padidėjimą kontaktinės linijos srityje.

Vėliau Ukraina apkaltino Rusiją karinio buvimo regione stiprinimu. Ukrainos gynybos ministerija mano, kad Maskva pasienyje sutelkė reguliariosios armijos dalinius ir sustiprino milicijos mokymus. Atsakydamas į tai Kremlius pareiškė, kad Rusijos kariuomenė juda per jos teritoriją "tomis kryptimis, kuriomis ji mano esant reikalinga", taip pat paragino Kijevą "nutolti nuo karingos temos“" ir nutraukti provokacijas.

Tegai:
Vokietija, Prancūzija, Ukraina, Rusija
AstraZeneca

PSO papasakojo apie europiečių mirštamumą nuo COVID: 160 žmonių per minutę

(atnaujinta 22:42 2021.04.15)
Nepaisant didelio koronaviruso aukomis tapusių pacientų skaičiaus, Europoje yra signalų apie infekcijų sumažėjimą

VILNIUS, balandžio 15 — Sputnik. Nuo COVID-19 mirė daugiau nei milijonas europiečių, trumpai informuodamas sakė Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) Europos departamento vadovas Hansas Kliugė, praneša RIA Novosti.

Padėtis dėl koronaviruso pandemijos Europos regione yra rimta, sakė jis.

"Praėjusią savaitę peržengėme 1 milijono COVID-19 mirčių ribą Europos regione... Kiekvieną savaitę pranešama apie 1,6 milijono naujų infekcijų. Tai yra 9 500 kas valandą arba 160 žmonių per minutę", — sakė jis.

Tuo pačiu metu yra signalų apie galimą naujų koronaviruso atvejų sumažėjimą kai kuriose Europos šalyse. Pačius signalus, kuriuos jis pavadino ankstyvais, jis pabrėžė, kad ne mažiau svarbu, kaip virusas plis tarp žemyno gyventojų.

Džonso Hopkinso universiteto duomenimis, daugiausia užsikrėtusių žmonių Europos žemyne ​​užfiksuota Prancūzijoje — 5,2 milijono.

Vakcinacija Europoje

PSO išplatino 171 milijoną septynių koronaviruso vakcinų dozių, skirtų naudoti Europoje. Pirmąją vakcinos dozę, pasak jo, gavo beveik 13 % Europos regiono gyventojų, o antrąją — 7 %.

Daugybė Europos šalių atsargiai skiepijasi "AstraZeneca". Kai kurios valstybės nusprendė sustabdyti vakcinos naudojimą, kol bus gautos PSO ir EVA išvados.

Europos vaistų agentūra pareiškė, kad skiepijimas šiuo vaistu gali sukelti trombozės riziką.

PSO teigia, kad tikėtina sąsaja tarp "AstraZeneca" vakcinos ir kraujo krešulių, tačiau ji dar nepatvirtinta, ir priduria, kad reikia atlikti daugiau tyrimų.

Tegai:
mirtis, koronavirusas, Pasaulio sveikatos organizacija (PSO)
Temos:
Koronaviruso pandemija Lietuvoje ir pasaulyje