Tel Avivas, archyvinė nuotrauka.

"Eurovizijos 2019" žiūrovai gyvens palapinėse

59
(atnaujinta 14:16 2019.01.04)
Apgyvendinimą planuojama organizuoti pagal tris kainų kategorijas, atitinkančias skirtingus komforto lygius

VILNIUS, sausio 4 — Sputnik. Tel Avivo savivaldybė ketina apgyvendinti tūkstančius gerbėjų ir svečių, kurie 2019 metų gegužės mėnesį atvyks į "Eurovizijos" konkursą, palapinių miestelyje, praneša RIA Novosti su nuoroda į mero Rono Huldai patarėją Ilaną Michaelį.

Miesto valdžia paskelbė konkursą palapinių miestelio statybai "Ha-Yarkon" parke, netoli Izraelio parodų centro, kurio aikštelėje vyks "Eurovizijos" konkursas.

Apgyvendinimą planuojama organizuoti pagal tris kainų kategorijas, atitinkančias skirtingus komforto lygius. Daugiausia lėšų bus skirta savų ar nuomojamų palapinių įrengimo vietai.

Antrajai kategorijai priklausys didelės, erdvios, patogios palapinės. Išrankiausiems bus skirti laikinieji namai — "karavanai" su sanitarinėmis patalpomis ir oro kondicionieriumi.

Laikinojo miestelio teritorijoje be miegamųjų vietų planuojama įrengti ir vietas vakarėliams, greito maisto zonas ir dviračių nuomos tašką. Atvykimui į "Eurovizijos" koncertų vietas numatyti specialūs autobusai — "šatlai".

Policija ir Nacionalinė saugumo tarnyba perims pagrindinį vaidmenį svečių apsaugai užtikrinti, be to, dalyvaus ir privačios apsaugos bendrovės.

Pasibaigus konkursui, palapinių miestelis priims LGBT parado dalyvius.

Izraelio korporacija "Kan", kuri yra tiesiogiai atsakinga už konkurso "Eurovizija 2019" rengimą, pristatė scenos, kurioje vyks konkursas, eskizą. Sceną sukūrė vokiečių dizaineris Florianas Wiederis, išgarsėjęs savo darbais ne tik Europos dainų konkurse, bet ir dešimtyje populiarių muzikos festivalių įvairiose pasaulio šalyse.

59
Tegai:
kainos
Temos:
Dainų konkursas "Eurovizija 2019" (28)
Dar šia tema
Bulgarija atsisakė dalyvauti konkurse "Eurovizija-2019"
Protestai Baltarusijoje, archyvinė nuotrauka

Baltarusijos vidaus reikalų ministerija kontroliuoja situaciją po protestų

(atnaujinta 08:40 2020.08.10)
Paskelbus pirmuosius prezidento rinkimų rezultatus, rinkėjai pradėjo protestuoti. Sulaikymai vyko daugelyje miestų

VILNIUS, rugpjūčio 10 — Sputnik. Po naktį vykusių protestų kai kurios Minsko gatvės vis dar uždarytos, praneša Sputnik Belarus.

Didžioji dalis protestuotojų išsiskirstė apie 03:00 val., ir padėtis aprimo.

Ryte Centrinė rinkimų komisija 09.00 val. paskelbė spaudos konferenciją, kurioje bus pristatyti prezidento rinkimų rezultatai.

 

© Sputnik .
Каким мы запомнили вечер 9 августа? Видео протестов в Минске

Protestai Baltarusijoje

Sekmadienį Baltarusijoje vyko prezidento rinkimai. Paskelbus pirmuosius duomenis, pagal kuriuos užtikrintai laimi dabartinis valstybės vadovas Aleksandras Lukašenka, surinkęs 79,7 proc. balsų, kilo protestai.

Opozicijos iniciatyva, rinkėjai pradėjo rinktis rinkimų apylinkėse, kad galėtų "kontroliuoti balsų skaičiavimą", daugelyje miestų prasidėjo areštai, o teisėsaugos pareigūnai ėmė vaikyti protestuotojus.

 

Minsko centre protestuotojai iš šiukšlių dėžių statė barikadas. Policija panaudojo ašarines dujas, vandens patrankas ir svaiginančias granatas bei išstūmė protestuotojus iš miesto centro. Yra aukų, keli žmonės išvežti į ligoninę.

Breste policija paragino išsiskirstyti susirinkusius į protesto akciją miesto centre.

Gardine yra sulaikytųjų, kur daugiau nei tūkstantis žmonių susirinko į nesankcionuotą protesto mitingą. Teisėsaugininkai prieš protestuotojus taip pat naudojo ašarines dujas.

Protestai užsienyje

Maskvoje prie Baltarusijos ambasados ​​vyko spontaniškas mitingas, tačiau jis greitai baigėsi. Kaip RIA Novosti pasakė Baltarusijos ambasadoje, Rusijos Federacijoje, Maskvos rinkimų apylinkėje galėjo balsuoti kiek daugiau nei trys tūkstančiai žmonių.

Į Baltarusijos ambasados ​​filialą Sankt Peterburge susirinko kelios dešimtys žmonių. 

Kelios dešimtys Baltarusijos piliečių pradėjo mitingus už ambasados ​​Kijeve reikalaudami atidaryti balsavimo punktus. Susirinkusieji reikalavo, kad ambasadorius atvyktų pas juos ir ambasada būtų atvira balsavimui Baltarusijos prezidento rinkimuose.

Į rinkėjų sąrašus Baltarusijoje įtraukta daugiau kaip 6,84 mln. žmonių, iš jų apie 1,24 mln. gyvena Minske, 5319 - užsienyje.

Tegai:
prezidentas, rinkimai, Baltarusija
Dar šia tema
Baltarusijoje vyksta prezidento rinkimai
Žalia mėsa, archyvinė nuotrauka

Mėsos gabalas ant pjaustymo lentos "atgijo" ir šokiravo interneto vartotojus

(atnaujinta 16:52 2020.08.09)
Mergina nufilmavusi šį vaizdo įrašą parašė, kad jos mama norėjo paruošti mėsą, tačiau pamačiusi, kad mėsa pulsuoja, išsigando ir persigalvojo

VILNIUS, rugpjūčio 9 — Sputnik. Internete populiarėja vaizdo įrašas, kuriame mėsos gabalas ant pjaustymo lentos pradeda judėti, rašo RIA Novosti.

Vaizdo įrašą "Twitter" paskelbė vartotoja pasivadinusi "Yo! Artist". Ji parašė, kad jos mama norėjo paruošti mėsą, tačiau, kai mėsa pradėjo pulsuoti, ji išsigando ir persigalvojo.

Vaizdo įrašas sulaukė daugiau nei 14 tūkst. pasidalinimų, beveik 21,5 tūkst. "patinka".

Daugelis socialinio tinklo vartotojų komentaruose rašė, kad tikrai pasibaisėjo šiuo vaizdo įrašu. Kiti pažymėjo, kad nieko čia baisaus ir paaiškino, kad visa tai susiję su nervų galūnėmis, kurios kurį laiką funkcionuoja šviežioje žalioje mėsoje.

Tegai:
vaizdo įrašas, mėsa