Petro porošenko, archyvinė nuotrauka

Buvęs Ukrainos URM vadovas įvardijo pagrindinį Porošenko strategijos tikslą

37
(atnaujinta 10:59 2019.01.08)
Pasak Konstantino Griščenkos, dabartinis Ukrainos prezidentas pasirinko taktiką, kuri leis jam mobilizuoti tuos, kurie potencialiai galėtų balsuoti už jį

VILNIUS, sausio 8 — Sputnik. Pagrindinis dabartinio Ukrainos prezidento Petro Porošenko politikos tikslas — santykių su Rusija aštrinimas, siekiant pakelti reitingą prieš rinkimus, sakė buvęs Ukrainos užsienio reikalų ministras Konstantinas Griščenko, praneša "RIA Novosti" su nuoroda į "NewsOne".

"Dabar mes gyvename grėsmingame laikotarpyje iki prezidento kampanijos pabaigos. Kadangi dabartinis prezidentas pasirinko santykių su Rusija aštrinimo taktiką, jis remiasi galimybe mobilizuoti tuos, kurie galėtų už jį balsuoti", — sakė buvęs ministras.

Griščenko neneigia, jog visai įmanoma, kad bus panaudoti keletas nenumatytų scenarijų, galinčių "sukelti didelį padėties pablogėjimą, pasitelkus didelio masto karines operacijas".

Petro Porošenko ir Donaldas trampas, archyvinė nuotrauka
Пресс-служба президента Украины

Prezidento rinkimų kampanija Ukrainoje prasidėjo gruodžio 31 dieną ir tęsis iki 2019 metų vasario 3 dienos. Patys rinkimai įvyks kovo 31 dieną.

Dabartinis prezidentas dar nepranešė, kad ketina dalyvauti prezidento lenktynėse. 17 žmonių jau pareiškė apie norą kovoti dėl Ukrainos vadovo posto. Tarp jų ir buvusi ministrė pirmininkė Julija Timošenko, Nadežda Savčenko, kuri šiuo metu yra sulaikyta dėl kaltinimų teroro išpuolio organizavimu, taip pat įvairių partijų vadovai.

37
Tegai:
prezidento rinkimai, Petro Porošenka, Ukraina
Temos:
Ukrainos prezidento rinkimai — 2019 (99)
Dar šia tema
Daugiau nei 80 proc ukrainiečių nepritaria Porošenko veiksmams, rodo apklausa
Rusija uždraudė importuoti kai kurias Ukrainos prekes
Porošenko sveikinimas televizijos eteryje buvo atidėtas dėl Zelenskio