Ukrainos karinė ekipuotė, archyvinė nuotrauka.

Ukrainos karininkai pagrobė futbolininką Krymo

63
(atnaujinta 08:51 2019.01.10)
Jaunuolis, būdamas profesionalus futbolininkas, atvyko į Chersoną, kad įsidarbintų vietos futbolo klube "Kristall" arba "Tavria", ir buvo pagrobtas karininkų

VILNIUS, sausio10 — Sputnik. Chersone vietinės karinės registracijos tarnybos darbuotojai pagrobė jaunuolį, kuris atvyko iš Krymo, ir bandė jį nusiųsti į Ukrainos kariuomenę, pranešė Krymo atstovas žmogaus teisių klausimu Ismailas Chalikovas radijo Kuresh eteryje. 

Pasak jo, jaunuolis, būdamas profesionalus futbolininkas, atvyko į Chersoną, kad įsidarbintų vietos futbolo klube "Kristall" arba "Tavria". Apie incidentą pranešė pagrobto dvidešimtmečio jaunuolio motina, kuriai jis paskambino, pasinaudodamas laikinu Chersono karinės registracijos atstovų išėjimu iš patalpos.

"20 metų vaikinas 8:00 valandą ryto ėjo į parduotuvę "ATB" Chersone. Į jį kreipėsi du žmonės ir paklausė, iš kur jis ir kur tarnavo kariuomenėje. Vaikinas atsakė, kad jam 20 metų, o kariuomenėje jis netarnavo ir yra atvykęs iš Krymo. Pareigūnai jį sučiupo už parankių, pasodino į automobilį ir užrakino", — sakė Chalikovas.

Chalikovas paaiškino, kad pagrobėjai buvo Chersono miesto karinės registracijos tarnybos darbuotojai. Jie atsivežė jaunuolį į savo buveinę ir išsiuntė atlikti medicininę apžiūrą.

"Vaikiną apžiūrėjo tik okulistas ir odontologas, o visus kitus spaudus apžiūros lape jam sudėjo automatiškai", — pridūrė jis.

Pasak jo, skundas dėl neteisėtų pareigūnų veiksmų išsiųstas karo prokuratūrai.

63
Tegai:
futbolas, Chersonas
Dar šia tema
JAV senatoriai pripažino Ukrainą "nevaIdoma problema"
Buvęs Ukrainos URM vadovas įvardijo pagrindinį Porošenko strategijos tikslą
Kijevas pasiūlė prasiveržti į Azovo jūrą, pasitelkus "stebėjimą iš kosmoso"