Lokys

Stebuklai vyksta: JAV miške paklydusį berniuką išgelbėjo lokys

136
(atnaujinta 16:39 2019.01.28)
Dvi dienas miške klajojęs lengvai apsirengęs trejų metų amžiaus berniukas buvo rastas sveikas ir gyvas

VILNIUS, sausio 28 — Sputnik. Trejų metų amžiaus berniukas iš JAV Šiaurės Karolinos valstijos, dvi dienas klajojęs miške, papasakojo, kad jį išgelbėjo lokys. Apie tai rašo "Daily Mail".

Anot leidinio, vaikas dingo iš savo prosenelės namo kiemo, kai žaidė su savo broliu ir seserimi.

Prie dingusio vaiko paieškos prisijungė šimtai savanorių, Federalinio tyrimų biuro pareigūnai, taip pat buvo pasitelkti sraigtasparniai ir dronai.

Ypatingą gelbėtojų susirūpinimą lėmė tai, kad vaikas buvo pernelyg lengvai apsirengęs ir galėjo sušalti esant minusinei temperatūrai. Dėl nepalankių oro sąlygų paieškos užsitęsė dvi dienas.

Kai gelbėtojams pavyko rasti berniuką, jis papasakojo, kad visą šį laiką praleido miške su savo naujuoju "draugu" — juoduoju lokiu, kuris neleido jam sušalti.

"Dievas atsiuntė jam draugą, kad apsaugotų. Stebuklai vyksta", — pasakė vaiko teta.

Pasak gydytojų, berniuko sveikatai pavojus negresia.

136
Tegai:
lokys, JAV
Dar šia tema
Nufilmuoti berniuko ir lokio sinchroniniai šuoliai JAV zoologijos sode
JAV lokys išsimaudė vietinio gyventojo sūkurinėje vonioje ir išgėrė jo kokteilį
Meškutė iš Baltarusijos bandė patekti į Lietuvą
JAV policininkai išgelbėjo lokį, kuris užsidarė mašinoje
JAV lokys išlipo iš automobilio, sudaužęs stiklą
Rusijos dyzelinis-elektrinis povandeninis laivas Volchov

"National Interest" padarė įspūdį Rusijos povandeninio laivo ginkluotė

(atnaujinta 12:00 2020.10.26)
Straipsnio autorius pabrėžė, kad tokie povandeniniai laivai skirti operacijoms sekliame vandenyje ir pakrančių vandenų zonoje, taip pat kovai su povandeniniais laivais

VILNIUS, spalio 26 — Sputnik. Amerikos leidinys "The National Interest" įvertino Rusijos dyzelinį-elektrinį povandeninį laivą B-603 "Volchov", pavadinęs jį povandeniniu laivu su "įspūdingais ginklais".

Žurnalas pažymi, kad šie Rusijos Ramiojo vandenyno laivyno projekto 636 povandeniniai laivai "Varšavianka" yra aprūpinti raketų sistemomis "Kalibr-PL" ir 533 mm torpedomis, taip pat moderniomis radarais ir ryšio sistemomis.

Straipsnio autorius pabrėžė, kad tokie povandeniniai laivai dėl žemo triukšmo lygio vadinami "juodosiomis skylėmis" ir paaiškino, kad tokio tipo povandeniniai laivai skirti operacijoms sekliame vandenyje ir pakrančių vandenų zonoje, taip pat kovai su povandeniniais laivais.

"Volchov" projekto povandeniniai laivai priklauso trečiajai kartai, jų darbinis tūris siekia 3,95 tūkst. t, povandeninis greitis — 20 mazgų, panardinimo gylis — 300 metrų, įgula — 52 žmonės. Juose sumontuota naujausia inercinė navigacijos sistema, moderni automatizuota informacijos valdymo sistema, didelio tikslumo raketiniai ginklai ir galingi torpediniai ginklai.

Šiuo metu laivų statyklų cechuose statomi dar du serijos povandeniniai laivai — "Magadan" ir "Ufa".

Tegai:
laivynas, ginkluotė, povandeninis laivas, Rusija, JAV
Dar šia tema
"Tai tik pirmieji žingsniai": kodėl JAV povandeninius laivus perkelia prie Rusijos krantų
Barenco jūroje vyko pratybos dalyvaujant atominiams povandeniniams laivams
Naujos technologijos. Karo ekspertas apie Rusijos penktos kartos povandeninius laivus
"Laikykis, Rusija!" Japonai pasigyrė nauju povandeniniu laivu
Megan Markl ir princas Haris

Megan Markl vyras gali prarasti princo titulą

(atnaujinta 12:20 2020.10.26)
Kodėl jauniausias Britanijos karalienės anūkas turėtų atsisakyti visų karališkų titulų, o jo sutuoktinė — ne, papasakojo leidinio "Express UK" šaltiniai

VILNIUS, spalio 26 — Sputnik. Didžiosios Britanijos princas Haris sujaudino visuomenę: paaiškėjo, kad maištingos buvusios aktorės Megan Markl vyras gali netekti titulo dėl Amerikos pilietybės.

Karališkojo sosto atsisakymas ir galutinis Sasekso hercogų persikėlimas į JAV jau įžengė į Didžiosios Britanijos istoriją ir nuliūdino daugelį gerbėjų visame pasaulyje. Tačiau, atrodo, kad tai tik žiedai, ir maištinga pora paruošė naują smūgį karališkajai šeimai.

Kaip pranešė leidinys "Express UK", Haris turės atsisakyti princo ir hercogo titulo, nes jauniausias Elžbietos II anūkas ruošiasi gauti Amerikos pilietybę.

Sprendžiant iš aktyvių gandų žiniasklaidoje ir oficialių jo komentarų, jis tikrai pretenduoja tapti amerikiečiu. Kaip JAV pilietės vyras princas Haris turi visas galimybes gauti tai, ko nori.

Pasak karališkosios ekspertės Marlene Koening, Markl atveju viskas buvo ne taip, nes buvusi aktorė tapo Sasekso hercogiene su amerikietišku pasu rankose.

Primygtinis visuomenės noras atimti iš hercogų titulus sustiprėjo po "priešrinkiminių" Hario pareiškimų ir Markl sprendimo paversti savo gyvenimą realybės šou.

Tegai:
karališkoji šeima, Didžioji Britanija, JAV, Princas Haris, Megan Markle
Temos:
Karališkosios naujienos
Dar šia tema
Megan Markl nuvylė kantrųjį princą Filipą
Pastebima, kad Megan Markl "pernelyg pasitiki savimi"
Megan Markl surengė princui Hariui slaptą kelionę