Ukrainos prezidentas Petro Porošenko, archyvinė nuotrauka

Porošenko vėl pirmauja Ukrainos prezidento antireitinge

70
(atnaujinta 14:43 2019.01.31)
Sausio pradžioje Socialinio stebėjimo centras ir Ukrainos socialinių tyrimų institutas paskelbė apklausą, pagal kurią Porošenko užėmė pirmąsias vietas Ukrainos prezidento antireitinge

VILNIUS, sausio 31 — Sputnik. Ukrainos prezidentas Petro Porošenko vėl lyderiauja prezidento antireitinge, beveik pusė apklaustų ukrainiečių teigė, kad jokiu būdu nebalsuos už jį, praneša RIA Novosti su nuoroda į atlikto sociologinio tyrimo duomenis.

Sausio pradžioje Socialinio stebėjimo centras ir Ukrainos socialinių tyrimų institutas paskelbė apklausą, pagal kurią Porošenko užėmė pirmąsias vietas Ukrainos prezidento antireitinge.

"Antireitinge pirmauja Petro Porošenko: beveik pusė respondentų teigė, kad nieku gyvu nebalsuos už jį. 31 proc. apklaustųjų pareiškė, kad nebalsuos už Juliją Tymošenko, kas penktas — už buvusį premjerą Arsenijų Jaceniuką ir Olegą Liaško", — pranešama socialinės grupės "Reitingas" interneto svetainėje.

Tyrimas vyko nuo sausio 16 iki 24 dienos tarp 18 metų ir vyresnių Ukrainos gyventojų. Jame dalyvavo 6 tūkst. respondentų. Paklaida yra ne didesnė kaip 1,3%.

Porošenko pareiškė, kad Ukrainai reikia taikos su Rusija >>

Prezidento rinkimai Ukrainoje vyks kovo 31 dieną. Rinkimų kampanija prasidėjo gruodžio 31 dieną. Naujausiais duomenimis, Centrinė rinkimų komisija jau užregistravo daugiau nei 20 kandidatų.

70
Tegai:
Petro Porošenka, Ukraina
Temos:
Ukrainos prezidento rinkimai — 2019 (99)
Dar šia tema
Porošenko patvirtino bendros Lietuvos, Lenkijos ir Ukrainos brigados pavadinimą
Porošenko sveikinimas televizijos eteryje buvo atidėtas dėl Zelenskio
JAV senatoriai pripažino Ukrainą "nevaIdoma problema"
Buvęs Ukrainos URM vadovas įvardijo pagrindinį Porošenko strategijos tikslą
Kremlius pakomentavo Porošenko žodžius apie taiką su Rusija