JAV prezidentas Donaldas Trampas

Trampas prisipažino, kad per savo prezidentavimą prarado "didžiulius pinigus"

47
(atnaujinta 14:06 2019.02.01)
Nepaisant to, JAV prezidentas ketina pretenduoti į antrą kadenciją

VILNIUS, vasario 1 — Sputnik. JAV prezidentas Donaldas Trampas pranešė, kad būdamas valstybės vadovu jis prarado daug pinigų, bet patikino, kad vis tiek myli savo darbą.

"Aš praradau didžiules sumas, užsiimdamas šiuo darbu. Tai ne pinigai. Tai viena didžiausių nuostolingų veiklų. Laimei, man nereikia pinigų... Kažkas sako, kad kas nors iš kažkokios šalies apsigyveno viešbutyje. Ir aš pasakysiu "Taip", bet aš prarandu. Ir skaičiai yra neįtikėtini", — pasakė jis penktadienį interviu "The New York Times".

Tačiau jis pareiškė, kad myli savo darbą ir pretenduos į antrą kadenciją, rašo laikraštis.

2018 metų pradžioje pelno nesiekianti vartotojų teisių apsaugos organizacija "Public Citizen" paskelbė ataskaitą, kurioje teigiama, kad keturių šalių valdžios atstovai, 16 ypatingos paskirties grupių ir 35 respublikonų rinkimų į Kongresą kampanijų komitetai išleido daug pinigų JAV prezidento Donaldo Trampo viešbučiuose ir klubuose 2017 metais.

Žmogaus teisių aktyvistai išreiškė nuomonę, kad Trampui priklausančios bendrovės pasinaudojo jo prezidentavimu, nes daugelis grupių, galinčių gauti naudos iš Amerikos politikos, apsistojo ar pietavo Trampo viešbučiuose daugiau nei 60 kartų.

47
Tegai:
JAV, Donaldas Trampas
Dar šia tema
Trampas pareiškė, kad norėtų "susikauti" su Klinton rinkimuose 2020 metais
Jungtinės Valstijos negali likti pasaulio policininku — Trampas
Trampas papasakojo apie "didžiausią apgaulę" Amerikos politikos istorijoje