Priešrinkiminė agitacija Ukrainoje, archyvinė nuotrauka

Ukrainoje užsiregistravo 28 kandidatai į prezidentus

78
(atnaujinta 16:14 2019.02.03)
Iš viso užregistruoti 28 kandidatai. 22 prašymai buvo atmesti, iš viso dokumentus pateikė 74 asmenys

VILNIUS, vasario 03 — Sputnik. Jau 74 žmonės pateikė dokumentus Ukrainos CRK, kad galėtų užsiregistruoti kaip kandidatai į prezidentus, 28 iš jų užregistruoti, dar 22 prašymai atmesti, praneša RIA Novosti.

Ukrainos prezidentas Petro Porošenko, archyvinė nuotrauka
Пресс-служба президента Украины

"Viso užregistruoti 28 kandidatai. 22 prašymai buvo atmesti. Iš viso 74 asmenys pateikė dokumentus", — pranešė Ukrainos televizijos kanalo "Priamoj" korespondentė.

Ji sakė, kad sekmadienio rytą dokumentus pateikė dar trys žmonės, vienas iš jų atnešė Komisijai tik pasą, be užstato ir kitų reikalingų dokumentų, ir primygtinai reikalavo, kad jį užsiregistruotų, todėl teko kviesti policiją, bet viskas baigėsi be rimtų susirėmimų.

Taip pat pranešta, kad sekmadienį CRK nedalyvaus posėdžiuose ir nepriims sprendimų dėl registracijos, o tik priims kandidatų dokumentus, nes vasario 3-ioji yra paskutinė diena, kai kandidatai gali pateikti dokumentus CRK.

Prezidento rinkimai Ukrainoje vyks kovo 31 dieną. Rinkimų kampanija prasidėjo gruodžio 31 dieną. 

Remiantis sociologinės grupės "Rating" apklausos duomenimis, reitingo lyderis yra Vladimiras Zelenskis, kurį palaiko 19,0 proc. rinkėjų. Antroje vietoje yra Julija Tymošenko, kurią remia 18,2 proc. respondentų, dabartinis Ukrainos prezidentas Petro Porošenko surinko 15,1 proc. apklaustųjų balsų, Jurijus Boiko — 10 proc., buvęs gynybos ministras Anatolijus Gricenko — 8,5%.

78
Tegai:
kandidatai į prezidentus
Temos:
Ukrainos prezidento rinkimai — 2019 (99)
Dar šia tema
Daugiau nei 80 proc ukrainiečių nepritaria Porošenko veiksmams, rodo apklausa
Kandidatai į Ukrainos prezidento postą negalės įvykdyti pažadų, mano Rada
Paaiškėjo, kiek uždirba Porošenko