Ukrainos vėliava, archyvinė nuotrauka

Ukraina be Rusijos prapuls, teigia buvusi Rados narė

92
(atnaujinta 07:43 2019.02.06)
Politikė mano, kad neįleidus Rusijos stebėtojų į Ukrainos prezidento rinkimus, gali visiškai nutrūkti santykiai tarp abiejų valstybių

VILNIUS, vasario 6 — Sputnik. Ukraina prapuls be bendradarbiavimo su Rusija, televizijos kanalui "NewsOne" sakė buvusi Aukščiausiosios Rados narė Ana Herman.

Taip politikė pakomentavo Petro Porošenko pasisakymą apie tai, jis neįleis Rusijos stebėtojų į prezidento rinkimus, kurie vyks kovo 31 dieną.

Buvusi parlamentarė pažymėjo, kad dėl to Maskva gali nepripažinti balsavimo rezultatų, o tokiu atveju šalių bendradarbiavimas gali visiškai nutrūkti.

"Rusija yra mūsų partnerė, su kuria mes turime kurti bendradarbiavimą, mylime mes ją ar ne, bet turime plėtoti partnerystę su Rusija, kitaip mes prapulsime", — apibendrino ji.

Rinkimai Ukrainoje

Prezidento rinkimai vyks kovo 31 dieną. Priešrinkiminė kampanija prasidėjo gruodžio 31 dieną. VRK jau užregistravo 28 kandidatus. Naujausių apklausų duomenimis, pramoginių renginių vedėjas Vladimiras Zelenskis lyderiauja priešrinkiminiame reitinge.

Toliau partijos "Batkivščyna" vadovė Julija Tymošenko, kurią palaiko 18,2 proc. respondentų. Lyderių trejetuką užbaigia Porošenko. Jį palaiko 15,1 proc. sociologinio tyrimo dalyvių.

92
Tegai:
Rusija, Ukraina
Dar šia tema
Porošenko vėl pirmauja Ukrainos prezidento antireitinge
Ukraina pareiškė, kad smarkiai išaugo Rusijos dujų tranzitas
Kijevas atskleidė "milžinišką mitą", kuris griauna Ukrainos ekonomiką
Porošenko apkaltino Rusiją dėl ukrainiečių skurdo