Kijevas, archyvinė nuotrauka.

Rusijos URM tikisi, kad po rinkimų Ukrainoje bus pradėtas dialogas

106
(atnaujinta 11:46 2019.02.11)
Rusija pasirengusi pragmatiškai bendrauti su Ukraina, remiantis abiejų tautų pagrindiniais interesais, o ne trumpalaikiais kai kurių Kijevo politikų skaičiavimais

VILNIUS, vasario 11 — Sputnik. Maskva tikisi, kad po prezidento rinkimų Ukrainoje bus pasirinkta ne konfrontacija, o konstruktyvus dialogas su Rusija, interviu RIA Novosti sakė valstybės sekretorius Grigorijus Karasinas.

"Maskva tikisi, kad Ukraina anksčiau ar vėliau išsiblaivys, o į valdžią ateis politikai, sugebantys atsakyti už priimtus įsipareigojimus ir objektyviai įvertinti situaciją. Tikimės, kad Kijevas pasirinks ne konfrontacijos, o dialogo su Rusija kryptį", — sakė Karasinas.

"Esame pasirengę pragmatiškai bendrauti su Ukraina, remiantis mūsų tautų pagrindiniais interesais, o ne trumpalaikiais kai kurių Kijevo politikų skaičiavimais", — sakė diplomatas.

Ukrainos prezidento rinkimai vyks kovo 31 dieną. Balsavimas yra bendras, balsavimo teisę turi piliečiai, kuriems yra sukakę 18 metų. Šių metų sausio 1 dienos duomenimis, šalies gyventojų skaičius siekė apie 42 milijonus.

106
Tegai:
politikai, Ukraina, Rusija
Temos:
Ukrainos prezidento rinkimai — 2019 (99)
Dar šia tema
Krymas pastatė užtvarą pasienyje su Ukraina
Ukraina apkaltino ETPA "smulkiu kerštu" už poziciją Rusijos atžvilgiu
Ukraina pareiškė, kad Rusija turės pasirašyti dujų tranzito sutartį
Ukraina atskleidė, ką lėmė Vakarų apgaulė
Ukraina pareiškė, kad smarkiai išaugo Rusijos dujų tranzitas