Torpeda Poseidon, archyvinė nuotrauka

"Business Insider" paskelbė tikrąjį Rusijos torpedų "Paskutinis teismas" tikslą

137
(atnaujinta 11:30 2019.02.12)
Ekspertai teigia, kad Rusija galės pasinaudoti "Poseidon" net ir visiško sunaikinimo atveju

VILNIUS, vasario 12 — Sputnik. Tikrasis Rusijos povandeninių laivų "Poseidon", kurie taip pat vadinami "Paskutiniojo teismo" torpedomis, tikslas — NATO žlugimas, rašo "Business Insider" su nuoroda į ekspertus.

Raketa 9М729, archyvinė nuotrauka
© Sputnik / Владимир Астапкович

Leidinio straipsnyje pabrėžiama, kad daugeliu atvejų branduolinis ginklas gali sunaikinti miestą, tačiau naujausios Rusijos torpedos gali "sunaikinti visą žemyną".

Be to, kaip teigia ekspertai, Rusija galės pasinaudoti "Poseidon" net ir visiško sunaikinimo atveju.

Štai kodėl Jungtinės Amerikos Valstijos nesuteiks pagalbos Estijai, kurią reikės ištraukti iš "Maskvos gniaužtų", rašo "Business Insider". Po to NATO kaip karinio Aljanso egzistavimas pasibaigs, apibendrina ekspertai.

Praėjusią savaitę Rusijoje baigėsi pagrindinis "Poseidon" bandymų etapas. Vladimiras Putinas išreiškė norą asmeniškai patikrinti, kaip vyksta darbas.

Rusijos prezidentas taip pat paskelbė apie ketinimą pakeisti karinių susitikimų formatą ir asmeniškai kontroliuoti naujų karinių kompleksų budėjimą.

Tačiau JAV vis dėlto suabejojo dėl naujausio ginklo keliamo pavojaus ir susiejo visą informaciją su "Rusijos propaganda".

137
Tegai:
JAV, ginkluotė, Rusija
Dar šia tema
RT paskelbė vaizdo įrašą apie naujausius Rusijos ginklus
Karo ekspertas įvardijo ginklą, kuriuo Rusija išgelbės JAV
JAV konfrontacijoje su Rusija nusprendė pasikliauti branduoliniu arsenalu