Karinis laivas, archyvinė nuotrauka

Politologas JAV karinio laivo buvimą Juodojoje jūroje pavadino "psichine ataka"

97
(atnaujinta 10:37 2019.02.20)
Nacionaliniame Rusijos Federacijos gynybos centre pranešta, kad antradienį, 16.00 valandą Lietuvos laiku, į Juodosios jūros akvatoriją įplaukė JAV karinis laivas "Donald Cook"

VILNIUS, vasario 20 — Sputnik. Amerikos karinio laivo "Donald Cook" buvimas Juodojoje jūroje yra "psichinė ataka", jis nekelia realios grėsmės, "RIA Novosti" cituoja Krymo politologo Vladimiro Džaralos žodžius.

Anksčiau nacionaliniame Rusijos Federacijos gynybos centre pranešta, kad antradienį, 16.00 valandą Lietuvos laiku, į Juodosios jūros akvatoriją įplaukė JAV karinis laivas "Donald Cook". Rusijos laivai kontroliuoja Amerikos laivo veiksmus.

"Toliau tęsiama nuolatinio spaudimo politika Rusijai. Tai nekelia realios grėsmės, nes vyksta mūsų karinės kontrolės zonoje, kaip ir visame regione. Laivo užduotis yra tam tikra "psichinė ataka", kurios paskirtis — sukelti įtampą Rusijoje ir palaikyti Ukrainos nuolatines provokacijas", — sakė Džarala.

Pasak jo, Jungtinės Valstijos patiria rimtų vidinių problemų ir išeitį mato, darydamos įtaką išorėje.

"Tiesą sakant, tai būdinga visam tarptautiniam gyvenimui. Laimės tie, kas išlaikys tvirtą charakterį, pralaimės, kas pasiduos pirmas. Kol kas Rusija puikiai tvarkosi, nuvertindama tokius veiksmus savo santūria politika, būtent Rusija šiuo metu išlaiko pranašumą regione dėl Krymo, kuris yra dominuojantis tvirtinimo taškas", — sakė Džarala.

97
Tegai:
karinis laivas, JAV, Juodoji jūra
Dar šia tema
Estija ragino nemažinti dėmesio incidentui Kerčės sąsiauryje
Baltijos šalys nusivylė JAV atsaku į incidentą Kerčės sąsiauryje
Per Kerčės sąsiauryje kilusį laivų gaisrą žuvo dešimt žmonių
Krymas paragino Vakarus nustoti grasinti dėl Kerčės sąsiaurio