RF ir Baltarusijos vėliavos Pergalės aikštėje Minske, archyvinė nuotrauka

Nepaisydamas didėjančio NATO aktyvumo Minskas laikysis taikios politikos

74
(atnaujinta 12:14 2019.02.22)
Aleksandras Lukašenka sakė, kad šalis ir toliau gins savo interesus ir bendrąją gynybos doktriną su savo strategine partnere — Rusijos Federacija

VILNIUS, vasario 22 — Sputnik. Baltarusija laikysis taikios užsienio politikos, nepaisydama didėjančio NATO aktyvumo Europos regione, praneša RIA Novosti su nuoroda į Baltarusijos prezidento Aleksandro Lukašenkos žodžius.

"Šiandien matome, kad Šiaurės Atlanto aljanso veikla Europos žemyne ​​labai sustiprėjo. Karinių blokų plėtra, naujų ginkluotų konfrontacijų technologijų kūrimas ir diegimas apsunkina padėtį prie mūsų sienų. Kiekvienas turėtų žinoti, kad Baltarusija nesitrauks nuo taikios užsienio politikos įgyvendinimo", — sakė Lukašenka susitikime su kursantais, studentais ir Karo akademijos fakulteto personalu.

Aleksandras Lukašenka sakė, kad šalis ir toliau gins savo interesus ir bendrąją gynybos doktriną su savo strategine partnere — Rusijos Federacija. Tačiau tai nereiškia, kad Baltarusija atsisakys bendradarbiauti su kitomis šalimis ir karinėmis politinėmis organizacijomis.

NATO: plėtros istorija
© Sputnik /
NATO: plėtros istorija
74
Tegai:
Rusijos Federacija, Aleksandras Lukašenka
Dar šia tema
Lukašenka perspėjo NATO, kad Baltarusija turi raketų
Baltarusija mano, kad JAV bazės dislokavimas Lenkijoje yra grėsmės šaltinis
Baltarusija patarė Lietuvai sumažinti "karingą įkarštį"