Dainininkas Al Bano, archyvinė nuotrauka

Ukrainoje uždrausti filmai su dainininku Al Bano

89
(atnaujinta 18:30 2019.03.11)
Pirmadienį Ukrainos kultūros ministerija, remdamasi Saugumo tarnybos apeliaciniu skundu, įtraukė Carrizi į asmenų, kurie kelia grėsmę nacionaliniam saugumui, sąrašą

VILNIUS, kovo 11 — Sputnik. Ukrainos valstybinė agentūra kino klausimais uždraus filmus ir serialus, kuriuose dalyvauja garsus italų dainininkas Albano Carrizi, žinomas pseudonimu Al Bano.

Pirmadienį Ukrainos kultūros ministerija, remdamasi Saugumo tarnybos apeliaciniu skundu, įtraukė Carrizi į asmenų, kurie kelia grėsmę nacionaliniam saugumui, sąrašą.

"Jei jis yra sąraše (keliančių grėsmę nacionaliniam saugumui), bus uždrausti visi filmai, kuriuose jis dalyvauja. Techniškai šis procesas šiek tiek vėluoja, bet kai tik sąraše atsiranda nauja pavardė, mes tuoj pat reaguojam", — sakoma Ukrainos valstybės kino platinimo reguliavimo agentūros UNN pranešime.

2015 metų rugpjūčio mėnesį Ukrainos kultūros ministerija paskelbė "juodąjį sąrašą" asmenų, tarp jų ir Rusijos Federacijos piliečių, kurie "kelia grėsmę nacionaliniam saugumui". Olegas Gazmanovas, Josifas Kobzonas, Valerija Perfilova, Sergejus Penkinas, Aleksandras Rozenbaumas ir Julija Čičerina yra į sąrašą įtraukti menininkai. Sąrašas nuolat plečiasi.

2015 metų sausio mėnesį Aukščiausioji Rada pareiškė, kad Rusija yra "šalis-agresorė", nes Kijevas mano, kad Rusijos Federacija kišasi į Ukrainos reikalus ir dalyvauja Donbaso konflikte. Kita vertus, nebuvo pateikta jokių šį teiginį patvirtinančių įrodymų. Rusijos užsienio reikalų ministerija šiuos kaltinimus pavadino "viešais nepagrįstais įžeidimais".

Maskva ne kartą pareiškė, kad ji nėra Ukrainos vidaus konflikto šalis, neturi nieko bendra su įvykiais Ukrainos pietryčiuose ir yra suinteresuota, kad Ukraina įveiktų politinę ir ekonominę krizę.

89
Tegai:
Ukraina
Dar šia tema
Grėsmė nacionaliniam saugumui: VSAT atsisakė "Helisota" paslaugų
Idiotizmas kaip grėsmė nacionaliniam saugumui. Atsiprašant