Rusijos penktos kartos daugiafunkcinis naikintuvas Su-57

JAV ieško rangovų, kurie sukurtų Su-57 imituojančius oro taikinius

65
(atnaujinta 10:04 2019.03.20)
JAV karinėms oro pajėgoms reikalingi "priešo lėktuvus" imituojantys taikiniai, kad pasirengtų "įvairioms grėsmėms visame pasaulyje"

VILNIUS, kovo 20 — Sputnik. JAV gynybos ministerija pateikė paklausimą dėl potencialių rangovų paieškos, kad sukurtų oro taikinius, imituojančius "priešo lėktuvus", įskaitant Rusijos Su-57, praneša "RT" su nuoroda į atitinkamą dokumentą.

Pažymima, kad poreikis įgyvendinti programą siejamas su "įvairiomis grėsmėmis visame pasaulyje" ir ribotu JAV kariniu biudžetu.

Pagal paraišką, kad atidirbtų konkrečius bandomuosius scenarijus, JAV karinėms oro pajėgoms reikalingas "techninių sprendimų ir oro taikinių komplektas", įskaitant radijo imtuvus, radioelektroninės kovos prietaisus ir šilumos reflektorius.

Dokumente teigiama, kad Rusijos Su-57 ir kinų J-20 bei FC-31 imituojantys taikiniai turėtų būti valdomi nuotoliniu būdu ir galintys savarankiškai nusileisti ir atsigauti po kontakto su sūriu vandeniu. Pagal paklausimą, iki sunaikinimo momento jų eksploatavimo laikas turėtų būti bent dešimt 30 valandų trukmės skrydžių.  

Su-57 — tai penktos kartos daugiafunkcis naikintuvas, skirtas visoms oro, žemės ir antvandeninių taikinių rūšims sunaikinti. Rusijos karinės kosmoso pajėgos gaus pirmąją Su-57 serijinę partiją 2019 metais.

Naikintuvas Su-27
© Sputnik /
Naikintuvas Su-27

 

65
Tegai:
naikintuvas, Rusija, JAV
Dar šia tema
NATO pradėjo kurti šeštos kartos naikintuvą
Kaip vyksta naujausių Rusijos naikintuvų MiG-35 bandymai – video
Nufilmuoti unikalūs kadrai, kuriuose "Su-57" skrenda labai žemai
Paskelbtas Rusijos naikintuvų kuro papildymo ore vaizdo įrašas