Roshen parduotuvė Kijeve

Radikalai padegė Porošenko parduotuvę Kijeve

58
(atnaujinta 13:25 2019.03.21)
Trečią kartą per savaitę aktyvistai padegė parduotuvę "Roshen", protestuodami prieš Petro Porošenko dalyvavimą prezidento rinkimuose

VILNIUS, kovo 21 — Sputnik. Radikalai Kijeve padegė "Roshen" tinklo parduotuvę, praneša praneša RIA Novosti.

Petro Porošenko, archyvinė nuotrauka.
© Sputnik / Стрингер

Vien šią savaitę bandymų padaryti finansinę žalą Ukrainos prezidentui Petrui Porošenko buvo trys: aktyvistai pasisako prieš valstybės vadovo politiką ir jo dalyvavimą rinkimuose.

"Roshen" tinklo parduotuvė buvo padegta Kijeve šią naktį. Nenustatyti asmenys į vitriną įmetė butelį su Molotovo kokteiliu. Atvykusiems į vietą gelbėtojams pavyko užgesinti gaisrą, kol jis rimtai nepažeidė turto. 

"Auka" tapo parduotuvė Jurijaus Gagarino prospekte. Anksčiau radikalai bandė susprogdinti "Roshen" Kreščiatike — pagrindinėje Kijevo gatvėje, o taip pat padegė dar vieną parduotuvę Obolonskio prospekte.

Vien praėjusiais metais konditerijos prekių ženklas "Roshen" atnešė Porošenko daugiau nei 20 milijonų dolerių. Anksčiau pažadėjęs pasitraukti iš bendrovės valdymo prezidentas taip to ir nepadarė.

Porošenko dalyvavimas prezidento rinkimuose sukelia įvairių reakcijų Ukrainos visuomenėje. Šiandien, pagal apklausas, jis užima trečiąją vietą po komiko Vladimiro Zelenskio ir buvusios premjerės Julijos Tymošenko.

58
Tegai:
Kijevas, Ukraina
Dar šia tema
Rados narys atskleidė, kaip Porošenko sukiršino Ukrainą su keliomis NATO šalimis
Politologas paaiškino, kodėl Vakarai vėl "paglostė" Porošenko
Porošenko apsiriko ir palaikė Ukrainos priešus
Saakašvilis pareiškė, kad nori Ukrainą paversti "didžia valstybe"
Kijeve Porošenko susitikimo su rinkėjais metu įvyko susidūrimai
Lipecke uždaryta Porošenkos gamykla "Roshen"