Kijevas

Žvalgybos tarnybos pareigūnas įvardijo pagrindinę Ukrainos valdžios idėją

61
(atnaujinta 10:38 2019.03.25)
Esant dabartinei valdžiai Ukraina neturi ateities, mano Rusijos užsienio žvalgybos tarnybos veteranas, 1950-aisiais metais dalyvavęs nacionalinio banditų pogrindžio likvidavime Vakarų Ukrainoje kaip TSRS valstybės saugumo pareigūnas

VILNIUS, kovo 25 — Sputnik. Dabartinis Kijevo režimas, kuri kontroliuoja JAV, neturi jokios kitos idėjos, išskyrus savo interesus, todėl Ukraina neturi ateities esant tokiai valdžiai, mano Rusijos užsienio žvalgybos tarnybos veteranas Georgijus Sanikovas, kuris 1950-aisiais metais dalyvavo nacionalinio banditų pogrindžio likvidavime Vakarų Ukrainoje kaip TSRS valstybės saugumo pareigūnas.

"Tai, kas vyksta šiandien Ukrainoje, yra JAV žvalgybos darbo rezultatas. Firminis amerikiečių štampas — surengti šalyje perversmą, nugriebti grietinėlę ir palaikyti ten chaosą. Be to, prie sienų su Rusija", — sakė Sanikovas interviu "RIA Novosti".

Sanikovas palygino dabartinį nacionalistinį režimą Kijeve su tais žmonėmis, prieš kuriuos jis savo laiku kovojo. Agentūros pašnekovas pažymėjo, kad tuo metu buvo puikiai ideologiškai paruošti priešininkai, o "dabartiniai — tamsuoliai ir neišmanėliai".

"Dabartinė Kijevo valdžia, egzistuojanti JAV "matricoje", neturi jokių idėjų, išskyrus dolerių "šlamesį". Tačiau bet kokiu atveju, nacionalinio pranašumo idėja yra nesėkminga. ​​Ir nė viena valstybė neišsilaikys vadovaudamasi šia idėja", — pabrėžė pareigūnas.

Pasak jo, dabartinė Kijevo valdžia savo žmonėms neturi ką pasiūlyti.

"Todėl tokia Ukraina neturi ateities. Ir labai skausminga visa tai matyti", — pridūrė Sanikovas.

61
Tegai:
Rusija, Ukraina
Dar šia tema
Rados deputatas pareiškė apie "kosminius" Ukrainos armijos praradimus
Rados deputatas: iš Ukrainos išvyko dešimt milijonų žmonių
Saakašvilis pareiškė, kad nori Ukrainą paversti "didžia valstybe"
Ukrainos URM nemano, kad ukrainiečių masinė migracija į užsienį yra katastrofa
JT pareiškė, kad Ukrainoje vyrauja "įbauginimo atmosfera"