Atskirtos Ukrainos ir Krymo teritorijos, archyvinė nuotrauka

Ukraina sustiprino kontrolę pasienyje su Krymu

50
(atnaujinta 08:44 2019.03.29)
Rinkimų laikotarpiu ir rinkimų dieną pasienio patrulių, tikrinančių asmens dokumentus ir transporto priemones, skaičius bus padidintas atvykimo ir išvykimo kontrolės punktuose, esančiuose pasienyje su Krymu

VILNIUS, kovo 29 — Sputnik. Ukraina stiprina saugumo priemones šalia Krymo sienos, praneša RIA Novosti su nuoroda į Chersono pasienio saugumo tarnybos viršininko pavaduotoją Ivaną Ševcovą.

"Rinkimų laikotarpiu ir rinkimų dieną pasienio patrulių, tikrinančių asmens dokumentus ir transporto priemones, skaičius bus padidintas atvykimo ir išvykimo kontrolės punktuose pasienyje su Krymu, siekiant padidinti pralaidumą", — cituoja jo žodžius agentūra "UNN".

Prezidento rinkimai Ukrainoje vyks kovo 31 dieną. Į valstybės vadovo postą pretenduoja 39 kandidatai. Remiantis apklausomis, pirmauja Vladimiras Zelenskis, Petro Porošenko ir Julija Tymošenko.

Kijevas Rusijoje, kur yra daugiau nei du milijonai ukrainiečių, uždarė visas rinkimų apylinkes. Piliečiai gali balsuoti tėvynėje, taip pat Gruzijoje, Kazachstane ir Suomijoje.

50
Tegai:
Krymas, rinkimai
Temos:
Ukrainos prezidento rinkimai — 2019 (99)
Dar šia tema
Krymas išvardijo Ukrainos skilimo požymius
Krymas paragino Vakarus nustoti grasinti dėl Kerčės sąsiaurio
Krymas pareiškė, kad Ukraina atsidūrė ties žlugimo riba
Krymas Kijevo ir NATO planus "susigrąžinti" pusiasalį pavadino utopija