Roko grupė Her's, archyvinė nuotrauka

Avarijos metu JAV žuvo abu britų grupės "Her's" nariai

55
(atnaujinta 15:02 2019.03.29)
Stivenas Ficpatrikas ir Odinas Lodingas žuvo kartu su savo vadybininku Trevoru Engelbrektsonu trečiadienį pakeliui į koncertą Kalifornijoje

VILNIUS, kovo 29 — Sputnik. Abu britų indi roko dueto "Her's" nariai žuvo per eismo įvykį JAV, į kurias buvo atvykę su koncertiniu turu, penktadienį pranešė jų įrašų bendrovė Heist or Hit.

Stivenas Ficpatrikas ir Odinas Lodingas žuvo kartu su savo vadybininku Trevoru Engelbrektsonu trečiadienį pakeliui į koncertą Kalifornijoje.

"Su didžiu liūdesiu pranešame jums, kad Liverpulio grupė "Her's"... tragiškai žuvo per eismo nelaimę ankstyvą trečiadienio, kovo 27-osios, rytą, kai vyko į koncertą Santa Anoje, Kalifornijoje", — rašė bendrovė Facebook paskyroje.   

"Heist or Hit" grupę "Her's" vadino "viena mylimiausių ir daug vilčių teikusių Jungtinės Karalystės grupių".

"Amerikoje jie koncertavo tūkstančiams juos dievinančių gerbėjų. Jiems buvo labai svarbu susitikti su savo gerbėjais ir kartu leisti laiką", — rašė bendrovė.

"Savo muzika jie pakerėjo tūkstančius. Skirdavo laiko susitikti su gerbėjais, buvo atsidavę savo darbui, bet tuo pat metu išliko kuklūs. Visas pasaulis buvo jiems po kojomis. Esame labai sukrėsti. Netekome draugų, o pasaulis — jų talento".

Pernai rugpjūtį "Her’s" išleido debiutinį albumą "Invitation to Her's". JAV grupė koncertinį turą surengė jau antrą kartą. Visi bilietai į jų pasirodymus buvo išpirkti.

55
Tegai:
koncertas, Kalifornija
Dar šia tema
Mirė aktorius Sergejus Jurskis
Mirė reperis Decl
Mirė Karlas Lagerfeldas
Mirė "The Prodigy" vokalistas Keitas Flintas