Jalta, archyvinė nuotrauka

Rusijos URM kviečia amerikiečius atvykti į Krymą

87
(atnaujinta 17:28 2019.04.11)
Maskva kviečia JAV piliečius atvykti į Rusiją, ypač į Krymą, nepaisant JAV valstybės departamento įspėjimų

VILNIUS, balandžio 11 — Sputnik. Rusijos užsienio reikalų ministerija paragino amerikiečius atvykti į Krymą, nepaisant gąsdinančių JAV valstybės departamento pareiškimų, rašo RIA Novosti.

"Maskva kviečia JAV piliečius atvykti į Rusiją, ypač į Krymą, nepaisant JAV valstybės departamento įspėjimų", — sakė Rusijos užsienio reikalų ministerijos atstovė Marija Zacharova.

Anksčiau JAV valstijos departamentas įtraukė Rusiją į šalių, kuriose gali būti pagrobti arba nusikaltėlių ar teroristų grupių paimti įkaitais Amerikos piliečiai, sąrašą. Toks pranešimas buvo paskelbtas departamento interneto svetainėje.

"Atrodo, JAV valdžios institucijos nori kuo labiau atriboti savo piliečius nuo Rusijos piliečių, todėl dabar platina pranešimus apie galimus pavojus kelionių į Rusiją metu. Priešingai, mes visada džiaugiamės svečiais iš JAV, laukiame jų, taip pat ir Kryme. Atvažiuokite, viską parodysime, nieko nenuslėpsime. Todėl nieko neklausykite Valstybės departamente, nes jis nuolat pateikia prieštaringus nurodymus", — sakė ji.

"JAV valdžios institucijos dar kartą parodė, kad nori supriešinti mūsų šalių piliečius", — pažymėjo Zacharova.

87
Tegai:
Krymas, Rusija, JAV, Maskva
Dar šia tema
Krymas pakomentavo incidentą su "neteisingu" Ukrainos žemėlapiu
Krymas paragino Vakarus nustoti grasinti dėl Kerčės sąsiaurio
Krymas Kijevo ir NATO planus "susigrąžinti" pusiasalį pavadino utopija