Darbas

ES kibernetinio saugumo agentūra skundėsi dėl seksualinio priekabiavimo

41
(atnaujinta 16:52 2019.04.12)
Beveik pusė apklaustų ES kibernetinio saugumo agentūros darbuotojų pranešė, kad yra susirūpinę dėl psichologinio priekabiavimo, dar beveik trečdalis — dėl seksualinio priekabiavimo

VILNIUS, balandžio 12 — Sputnik. ES tinklų ir informacijos apsaugos agentūros (ENISA), kurios biurai yra Atėnuose ir Heraklione, darbuotojai skundėsi psichologiniu spaudimu ir seksualiniu priekabiavimu darbe, praneša Europos leidinys "Politico".

"Pagal vidaus pranešimą, kurio rezultatus gavo "Politico", daugiau kaip 40 procentų apklaustų ES kibernetinio saugumo agentūros darbuotojų pranešė, kad jie susirūpinę dėl psichologinio priekabiavimo, dar beveik trečdalis — dėl seksualinio priekabiavimo", — rašo leidinys.

Savo ruožtu ENISA vykdomasis direktorius Udo Helmbrechtas pareiškė leidiniui, kad agentūra, kuriai jis vadovauja, "yra labai susirūpinusi dėl šių rezultatų ir imasi rimtų priemonių, kad aptiktų, užkirstų kelią bet kokio pobūdžio priekabiavimui darbo vietoje".

Praėjusią vasarą Europos prieglobsčio paramos biuro (EASO) vykdomasis direktorius Chosė Kareras (José Carrera) atsistatydino, pranešimų apie "psichologinį smurtą" personalo atžvilgiu ir tyrimo, kurį atliko Europos kovos su sukčiavimu biuras (OLAF) fone.

41
Tegai:
ES, seksualinis priekabiavimas
Dar šia tema
Ar Lietuvos gyventojai susiduria su priekabiavimu darbo vietose?
Britų politikas atsistatydino dėl pornografijos žiūrėjimo darbe
Priekabiavimas ir klastingas kerštas
Prokuratūra: VDA nenustatyta seksualinio priekabiavimo atvejų
Buvęs teatro direktorius nuteistas už seksualinį priekabiavimą prie pavaldinės