Vladimiras Zelenskis

Šalia Zelenskio namo sulaikyti nusikaltėliai su kulkosvaidžiu

286
(atnaujinta 09:42 2019.04.16)
Nežinomi asmenys visureigyje vietoj galinių sėdynių pastatė kulkosvaidį DŠK ir pasislėpė miške, šalia kelio, vedančio į Ivankovičių kaimą, kur yra Zelenskiui priklausantis namas

VILNIUS, balandžio 16 — Sputnik. Kijevo srities Ivankovičių kaime, netoli vieno iš kandidatų į Ukrainos prezidentus namo, policija sulaikė ginkluotą piktadarių grupę, pranešė Aukščiausiosios Rados deputatas, vidaus reikalų ministro patarėjas Antonas Geraščenko savo Facebook paskyroje.

Vieningo valstybinio elektroninių deklaracijų registro duomenimis, šis namas priklauso aktoriui Vladimirui Zelenskiui.

Kaip papasakojo Geraščenko, nežinomi asmenys pavertė visureigį "savitu vežimėliu", vietoj galinių sėdynių pastatę kulkosvaidį DŠK, ir pasislėpė miške, šalia kelio, vedančio iš Ivankovičių.

Pasak deputato, jie kėsinosi "nužudyti iš keršto".

Savo ruožtu, generalinis prokuroras Jurijus Lucenko pranešė savo Facebook paskyroje, kad nusikaltėliai kėsinosi į  kriminalinio "autoriteto" iš Lvovo gyvybę.

Anksčiau internete buvo paviešintas vaizdo įrašas su ištraukomis iš Zelenskio agitacinio filmuko, kuriame jis ragina ukrainiečius susivienyti vardan bendros ateities. Naujas vaizdo įrašas sumontuotas taip, kad atrodo, jog sunkvežimis užvažiuoja ant politiko. Ir visa tai lydi užrašas "Kiekvienas turi savo kelią".

Kovo 31 dieną Ukrainoje įvyko prezidento rinkimai. Nė vienas kandidatas nesugebėjo surinkti reikiamo balsų skaičiaus, kad laimėtų pirmajame ture.

Antrasis turas vyks balandžio 21 dieną. Socialinės apklausos duomenimis, Zelenskį pasirengę paremti 61 procentas rinkėjų, o Porošenko — 24 procentai.

286
Tegai:
prezidento rinkimai, Vladimiras Zelenskis, Ukraina
Temos:
Ukrainos prezidento rinkimai — 2019 (99)
Dar šia tema
Rados vicepirmininkė prisipažino paskelbusi "netikras naujienas" apie Zelenskį ir Rusiją
Šou Ukrainos politikoje ir Lietuvos pavyzdys
Paskelbtas Porošenko ir Zelenskio barnio vaizdo įrašas
Zelenskio pergalė suteiks galimybę pasiekti taiką Donbase, mano ekspertė
Zelenskis paaiškino, kodėl atsisakė atlikti tyrimus kartu su Porošenko