Kim Čen Uno vizitas į Rusiją

Ekspertas: Kim Čen Uno vizitas į Rusiją istorinis įvykis

57
(atnaujinta 14:59 2019.04.24)
Kim Čen Uno atvykimas derybų su Putinu rodo, kad pasiekti susitarimo su JAV prezidentu dėl branduolinio nusiginklavimo nepavyko, mano ekspertas Pavelas Feldmanas

VILNIUS, balandžio 24 — Sputnik. Šiaurės Korėjos lyderis Kim Čen Unas atvyko į Primorskio kraštą specialiu traukiniu. Planuojama, kad balandžio 25 dieną Vladivostoke įvyks derybos su Rusijos prezidentu Vladimiru Putinu.

Kim Čen Unas atvyko į Rusiją, nuotrauka iš įvykio vietos
Пресс-служба Администрации Приморского края

Tai bus pirmasis dviejų vadovų susitikimas ir pirmasis Kim Čen Uno užsienio vizitas po jo perrinkimo.

Interviu Sputnik Radijui Rusijos tautų draugystės universiteto Strateginių tyrimų ir prognozių instituto direktoriaus pavaduotas Pavelas Feldmanas pasakė, kad Kim Čen Uno derybos su Putinu rodo, kad Šiaurės Korėjos lyderiui nepavyko pasiekti susitarimo dėl branduolinio nusiginklavimo su JAV prezidentu Donaldu Trampu.

"Derybos su Trampu, kurios vyko du kartus, sukėlė Kim Čen Unui nusivylimą. Dabar bus antras bandymas, tačiau jau suderinus su Maskva. Žinoma, Vakarų pasaulis įsitemps, pirmiausia JAV. Bus labai įdomu, kokie šešėliniai, galbūt, be protokolo, susitarimai bus sudaryti tarp Maskvos ir Kim Čen Uno. Iš tiesų, šiandien turime galimybę parodyti, kad mes galime geriau", — pareiškė ekspertas.

Tačiau Feldmanas suabejojo tuo, kad Rusija galės tarpininkauti tarp Šiaurės Korėjos ir JAV, nes Vašingtonas nepasitiki Maskva.

"Greičiausiai, gims kažkoks naujas formatas, galbūt, net be JAV, pritraukus ES, JT ir, žinoma, visų pirma tarp Kinijos, Šiaurės Korėjos ir Rusijos. Kitaip tariant, mes stengsimės pasiekti susitarimą be Amerikos", — pažymėjo ekspertas.

Feldmanas taip pat pavadino Kim Čen Uno vizitą į Rusiją istoriniu įvykiu.

57
Tegai:
Šiaurės Korėja, Vladimiras Putinas, Rusija, Kim Čen Unas
Dar šia tema
Italas traktoriumi "išgraviravo" savo lauke Kim Čen Uno veidą
Trampas parodė Kim Čen Unui vaizdo įrašą apie "likimo pasirinkimą"
Donaldas Trampas pavadino Kim Čen Uną draugu
Vladivostoke pastebėtas Kim Čen Uno limuzinas
Vladimiras Putinas

Elžbietos II pusbrolis apkaltintas bandymu parduoti susitikimą su Putinu

(atnaujinta 14:05 2021.05.10)
78 metų princas Maiklas šiuos kaltinimus atmetė. Jo oficialus atstovas pažymėjo, kad Kento princas nenorėtų to padaryti ir negalėjo to padaryti

VILNIUS, gegužės 10 — Sputnik. Didžiosios Britanijos karalienės Elžbietos II pusbrolis, Kento princas Maiklas buvo apkaltintas bandymu parduoti galimybę susitikti su Vladimiru Putinu, praneša BBC Rusijos tarnyba, remdamasi "Sunday Times".

Britų leidimo žurnalistai atliko tyrimą, kurio metu jie prisidengdami privačios įmonės atstovais susitiko su Kento princu. Susitikime jiems buvo pasakyta, kad princas gali juos supažindinti su Putinu. Šio pristatymo tikslas liko neaiškus. Jo draugas, skaitymo markizas, vėliau jį apibūdino kaip "neoficialų karalienės ambasadorių Rusijoje". Priduriama, kad Maikals savo penkių dienų vizitą į Rusiją galėjo įvertinti maždaug 50 000 svarų. Arba jis gali užfiksuoti vaizdo pranešimą su privačios įmonės rekomendacija už 200 tūkstančių dolerių.

78 metų princas Maiklas šiuos kaltinimus atmetė. Jo oficialus atstovas pažymėjo, kad Kento princas nenorėtų to padaryti ir negalėjo to padaryti. Tokie susitikimai, pasak jo, neįmanomi be Britanijos ambasados ​​sutikimo ir Rusijos ir Didžiosios Britanijos prekybos rūmų pagalbos. Be to, spaudai buvo priminta, kad Kentskis su Putinu nebuvo susitikęs nuo 2003 metų.

Vėliau pranešta, kad susitikdamas su žurnalistais jis padarė klaidą ir davė nerealius pažadus, dėl kurių nuoširdžiai gailisi.

Tegai:
susitikimas, Vladimiras Putinas, Elžbieta II
Salotos

Kas nutinka organizmui valgant kopūstus

(atnaujinta 16:01 2021.05.10)
Šiame straipsnyje sužinosite apie šios daržovės teigiamą ir neigiamą naudą žmogaus organizmui bei vartojimo būdus

VILNIUS, gegužės 10 — Sputnik. Daržovė, subūrusi visą gerbėjų armiją visame pasaulyje ir ilgą laiką laikyta "sodo karaliene", yra kopūstas. Nepaprastai skanus ir sveikas, jis yra nepakeičiamas daugelio salotų ingredientas, taip pat svarbus mitybos ir sveikatos stebinčiųjų komponentas, praneša Sputnik Baltarusija.

Teigiamos kopūstų sąvybės 

Kopūstai yra vienas iš svarbiausių turtingų vitaminų ir mineralų šaltinių.

Viskas dėl to, kad jame yra kalcio — jis stiprina kaulus ir dantis, nikotino rūgštis — dalyvauja organizmo energijos mainuose, B grupės vitaminuose — jie daro plaukus, nagus ir odą gražius ir gerai prižiūrimus, taip pat stebi kūno aktyvumą, nervų sistemos, taip pat kalio, kuris yra būtinas visiškam širdies ir kraujagyslių sistemos funkcionavimui.

Taip pat kopūstų naudojimas teigiamai veikia medžiagų apykaitą, turi nuskausminamąjį ir priešuždegiminį poveikį, todėl dažnai vadinamas natūraliu vaistu.

Daržovė valo organizmą nuo cholesterolio, o jame esančios skaidulos pašalina toksinus ir kenksmingus toksinus.

Kopūstai gydo inkstų ligas, virškinimo trakto ligas (ypač mažai rūgštingus gastritus) ir, svarbiausia, stiprina imuninę sistemą.

Neigiamos kopūstų sąvybės

Vartojant kopūstus, verta su saiku vartoti daržovę, kitaip galite susidurti su pilvo pūtimu, viduriavimu ir pykinimu. Verta riboti tiems žmonėms, kurie turi sveikatos problemų su skydliauke, inkstais ir kepenimis.

Tegai:
sveikata, daržovės
Temos:
Sveikas gyvenimo būdas — mityba, receptai