Roma

Romoje turistai sumokėjo daugiau kaip 80 eurų du mėsainius ir kavą

47
(atnaujinta 13:11 2019.05.17)
Kita vertus, kavinės reitingas populiariame turistiniame tinklalapyje siekia tik 1,5 balo iš penkių galimų

VILNIUS, gegužės 17 — Sputnik. Romos centre esančioje kavinėje turistai gavo daugiau nei 80 eurų sąskaitą už du mėsainius ir tris puodelius kavos, praneša "The Sun".

Įstaigos, esančios priešais įėjimą į Vatikano muziejų, lankytojai gavo 81,40 Eur sąskaitą už du mėsainius, puodelį juodosios kavos, du puodelius kapučino ir aptarnavimą. Keliautojai paviešino sąskaitos nuotrauką socialiniuose tinkluose.

Roma
© Sputnik / Владимир Астапкович

Kavinės reitingas populiariame turistiniame tinklalapyje — tik 1,5 balo iš penkių galimų. Valgiaraštyje ten nenurodytos kainos, rašo vartotojai komentaruose po įrašu. Tačiau ši vieta vis tiek pritraukia poilsiautojus: jie užeina ten užkąsti prieš ekskursiją.

Tai ne pirmas atvejis, kai įstaigos turistinėse Italijos vietose lankytojams pateikia pernelyg dideles sąskaitas. Pavyzdžiui, vienas iš keliautojų sumokėjo 43 eurus už du puodelius kavos ir du vandens butelius kavinėje, esančioje šalia San Marko aikštės, Venecijoje, o kitame gretimame restorane vakarienė keturiems žmonėms poilsiautojams kainavo 1100 eurų.

Kai kuriais atvejais svečiai gaudavo kompensaciją, pateikę skundą policijai arba paskelbę apie tokias kavines žiniasklaidoje. Italijos policija skiria baudas įstaigoms, kurios nenurodo kainų arba nepateikia čekių klientams, pažymi leidinys.

Ekspertai sako, kad keliautojams geriau nesilankyti restoranuose, jei jie yra netoli lankytinų vietų, o valgiaraštyje nenurodytos kainos. Atsiliepimai internete ar vietos gyventojų rekomendacijos taip pat padės neišleisti per daug pinigų.

47
Tegai:
turistai, Italija, Roma
Dar šia tema
Įvažiavimas į Venecijos istorinį centrą bus mokamas visiems turistams
Vilnių pažinti geriausia pėsčiomis: 23 pažintiniai maršrutai turistams
Turkijoje viešbučio svečių bus prašoma imti tiek maisto, kiek jie gali suvalgyti
Picerijos padavėjas grąžino pusės milijono dolerių vertės čekį