Britanijos ministrė pirmininkė Tereza Mei

Senatorė Krymo pavadino Mei atsistatydinimą įspėjimu rusofobams

110
(atnaujinta 16:18 2019.05.24)
Politikės teigimu, Mei klaida yra ta, kad ji karštai palaikė rusofobiją

VILNIUS, gegužės 24 — Sputnik. Senatorė iš Krymo regiono Olga Kovitidi pareiškė, kad Britanijos ministrės pirmininkės Terezos Mei atsistatydinimas yra įspėjimas Europos rusofobinei politikai, praneša RIA Novosti.

Penktadienį Mei paskelbė, kad pasitrauks iš konservatorių partijos lyderio posto birželio 7 dieną. Tai padaryti ją privertė jos partijos nariai, įskaitant Ministrų kabineto narius, kurie nepatenkinti Mei pateiktu atnaujintu susitarimu su ES dėl "Brexit". Tai reiškia, kad Mei turi palikti ir savo postą.

"Mei klaida ta, kad ji karštai palaikė antirusišką isteriją, ir šitai kainavo jai labai brangiai. Terezos Mei, kuri nepripažįsta demokratinių principų ir todėl Krymo Respublikos susijungimo su Rusija, pavyzdys turėtų būti įspėjimas likusiems valdžioje rusofobams", — žurnalistams pasakė Kovitidi.

Ar Grybauskaitė taps Zelenskio patarėja rusofobijos klausimais >>

Pasak jos, Mei veiklos rezultatu tapo ekonominės katastrofos realios rizikos Didžiojoje Britanijoje, tuo metu Rusija yra suinteresuota plėtoti ekonominius santykius su ES.

"Dėl to pagrįsta, kad Tereza Mei, kuri neišpažįsta demokratijos principų ir nepripažino Krymo referendumo rezultatų, tapo nevykusia politike", — pasakė senatorė.

110
Tegai:
rusofobija, Krymas, Tereza Mei
Temos:
Brexit: kas yra "už" ir kas – "prieš" (173)
Dar šia tema
Ekspertas: rusofobinė Baltijos šalių retorika garantuoja joms JAV paramą
Rusija iškankino Amerikos Kongresą, pripažino "pragariškų sankcijų" autorius
Dėl savo "rusofobinio svaigulio" Lietuva liks vieniša, pareiškė ekspertas
"Brexit" chaosas ― kam naudinga?