Vladimiras Putinas

Zelenskio verslo partneris mano, kad su Putinu galima susitarti

63
(atnaujinta 17:10 2019.05.31)
Zelenskio verslo partneris mano, kad su Putinu galima susitarti

VILNIUS, gegužės 31 — Sputnik. Ukrainos prezidento Vladimiro Zelenskio verslo partneris Borisas Šefiras mano, kad su Rusijos prezidentu Vladimiru Putinu galima susitarti.

"Jis yra protingas žmogus. Taip, jis turi imperinių ambicijų. Bet galima gi susitarti", — pareiškė Šefiras interviu Ukrainos leidiniui "Detektor Media".

Jis pridūrė, kad priešingu atveju reikės paskelbti "tikrą" karą Rusijai.

"O jeigu ne, tada mes paskelbsime tikrą karą. Nes kas tai yra: mes viena ranka kovojame, o kita prekiaujame? Labai svarbus nors vienos pusės noras, kitaip pasiekti taiką neįmanoma", — pasakė Šefiras.

Šefiras ir Zelenskis yra įmonių grupės "Kvartal 95" savininkai. Ukrainos prezidentas gegužės 21 dieną paskyrė jo brolį Sergejų Šefirą savo pirmuoju padėjėju.

Maskvos ir Kijevo santykiai pablogėjo dėl situacijos Donbase. Ukrainos valdžios institucijos ne kartą apkaltino Rusiją kišimusi į šalies vidaus reikalus. 2015 metų sausį Aukščiausioji Rada pasirašė dokumentą, kuriame Rusijos Federacija vadinama "šalimi agresore". Rusija neigia Ukrainos kaltinimus ir vadina juos nepriimtinais. Maskva ne kartą pareiškė, kad nėra Ukrainos vidaus konflikto šalis ir yra suinteresuota, kad Kijevas įveiktų politinę ir ekonominę krizę.

63
Tegai:
Ukraina, Rusija, Vladimiras Zelenskis, Vladimiras Putinas
Dar šia tema
Ukrainos politikas pasiskundė sankcijų prieš Rusiją beprasmiškumu
Ukraina įvertino ekonominius nuostolius dėl konflikto su Rusija
Ukraina įvertino ekonominius nuostolius dėl sumažėjusio eksporto į Rusiją
Rados deputatas įvertino galimo defolto Ukrainoje pasekmes