Breiko varžybos

Breikas įtrauktas į Olimpinių žaidynių-2024 programą

48
(atnaujinta 18:13 2019.06.26)
Be to, į Paryžiuje vyksiančių olimpinių žaidynių programą preliminariai įtraukti banglenčių sporto, lapiojimo uolomis ir riedlenčių sporto varžybos — šios sporto šakos bus pristatytos jau 2020 metų Olimpiadoje Tokijuje

VILNIUS, birželio 26 — Sputnik. Breikas įtrauktas į 2024 metų Olimpinių žaidynių, kurios vyks nuo liepos 26 dienos iki rugpjūčio 11 dienos Paryžiuje, varžybų programą, toks sprendimas buvo priimtas Tarptautinio olimpinio komiteto (TOK) sesijoje Šveicarijoje, Lozanoje.

Be breiko, į Olimpiados-2024 programą buvo pasiūlyta preliminariai įtraukti banglenčių sporto, lapiojimo uolomis ir riedlenčių sporto varžybas — šios sporto šakos bus pristatytos artimiausiose žaidynėse Tokijuje 2020 metais. Visi TOK nariai vienbalsiai balsavo už šių keturių šiuolaikinių sporto šakų įtraukimą.

​"Visos keturios sporto šakos, pasiūlytos Paryžiaus, visiškai atitinka 2020 metų Olimpinę darbotvarkę, nes jos subalansuoja programą genderiniu požiūriu ir yra labiau urbanizuota, taip pat tai suteiks galimybę bendrauti su jaunesne karta. Siūlomos sporto šakos atitinka šiuos principus ir pagerina bendrą dinamišką 2024 metų Paryžiaus žaidynių koncepciją, kurioje pagrindinis dėmesys skiriamas naujos auditorijos įtraukimui, įkvėpimui ir socialiai atsakingų žaidimų surengimui", — pareiškė TOK prezidentas Tomas Bachas, komentuodamas priimtą sprendimą.

Jau žinoma, kad per breiko varžybas ​​Olimpinėse žaidynėse bus varžomasi dėl dviejų apdovanojimų komplektų — tarp vyrų ir moterų. Varžybose dalyvaus 16 vyrų ir 16 moterų.

Galutinį sprendimą dėl breiko, banglenčių sporto, lapiojimo uolomis ir riedlenčių sporto varžybų įtraukimo į olimpinę 2024 metų programą priims TOK vykdomasis komitetas 2020 metų gruodžio mėnesį.

48
Tegai:
Olimpinės žaidynės, šokiai, sportas
Temos:
Sporto naujienos (87)
Dar šia tema
Lietuvos sportininkai išvyko į Europos žaidynes Baltarusijoje
Minske vyksta II Europos žaidynės
Lašiniai

Dietologė įvardijo situaciją, kada lašiniai padeda mesti svorį

(atnaujinta 11:48 2020.07.12)
Vis dėlto verta atsiminti, kad kiaulių taukai yra labai kaloringas produktas, todėl nederėtų jais piktnaudžiauti

VILNIUS, liepos 12 — Sputnik. Lašiniai gali padėti numesti svorio, tačiau tik vienu konkrečiu atveju. Dietologė Elena Solomatina apie jį papasakojo interviu Sputnik radijui.

Lašiniai visuomenės galvoje laikomi vienu kenksmingiausių produktų. Tai viskas, kas susiję su beveik šimtu procentų riebalų, kurių buvimas yra glaudžiai susijęs su kažkuo kenksmingu.

Tačiau tai yra klaidinga nuomonė, sako Elena Solomatina. Jos nuomone, visa esmė yra kiaulinių taukų vartojimo kiekis ir būdas.

"Sumuštinis iš nesmulkintų grūdų duonos su kiauliena ir daržovėmis puikiai patenkins jūsų alkį. Net ir dėl tokio maisto galite numesti svorio. Po tokio sumuštinio nenorėsite valgyti ilgai, nes jame yra daug kalorijų. Šiuo atžvilgiu kiaulių taukai yra nuostabūs", — sakė ji.

Vis dėlto verta atsiminti, kad kiaulių taukai yra labai kaloringas produktas. Jei naudosite jį kaip apetito ribojimą, svarbu per daug nevalgyti, sako dietologė Jelena Solomatina.

"Lašiniai yra labai, labai kaloringas produktas. Tai yra šimtaprocentiniai riebalai. Paprastai riebalai sunaudojami ne daugiau kaip 10–30 gramų. Tokio biologiškai aktyvių medžiagų yra daug daugiau nei svieste. Žmonėms, linkusiems į antsvorį ir tie, kurie jau turi aukštą cholesterolio kiekį, turėtų suvalgyti ne daugiau kaip 10 gramų per dieną. Visi kiti turėtų valgyti ne daugiau kaip 30 gramų", — interviu Sputnik radijui pasakojo dietologė.

Tegai:
antsvoris, maistas
Dar šia tema
Paskelbtas vaizdo įrašas apie smarkius potvynius vakarų Ukrainoje
ULAC: netvarkinga stovyklavietė vilioja graužikus, platinančius užkrečiamas ligas
Rusijos prezidentas Vladmiras Putinas

Putinas neigė ryšį tarp Krymo ir pablogėjusių santykių tarp Maskvos ir Ukrainos

(atnaujinta 17:06 2020.07.12)
Rusijos vadovas priminė įvykių chronologiją ir pareiškė, kad iš pradžių Ukrainoje įvyko valstybės perversmas ir valdžios užgrobimas, po kurio Maskvos požiūris ir keliai su Ukrainos vadovybe tapo "visiškai priešingi"

VILNIUS, liepos 12 — Sputnik. Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas teigė, kad pablogėję santykiai tarp Maskvos ir Kijevo nėra susiję su Krymo sugrįžimu į Rusijos Federaciją. Apie tai jis pareiškė "Rossija 1" eteryje.

Rusijos vadovas priminė įvykių chronologiją ir pareiškė, kad iš pradžių Ukrainoje įvyko valstybės perversmas ir valdžios užgrobimas, po kurio Maskvos požiūris ir keliai su Ukrainos vadovybe tapo "visiškai priešingi".

"Bet tik po to Krymas grįžo į Rusiją, o ne atvirkščiai", — aiškino prezidentas.

Krymas nusprendė tapti Rusijos dalimi po Ukrainos perversmo 2014 metų vasario mėnesį. Tada pusiasalyje ir Sevastopolyje buvo surengtas referendumas. Už susijungimą su Rusija balsavo 96,7 proc. Krymo gyventojų ir 95,6 proc. Sevastopolio gyventojų.

Kaip ne kartą pabrėžė Rusijos Federacijos prezidentas Vladimiras Putinas, Krymo klausimas yra visiškai uždarytas ir negalima kalbėti apie jokį istorinės Rusijos teritorijos "sugrįžimą" į Ukrainą.

Tegai:
Ukraina, Krymas, Rusija
Dar šia tema
Putinas paaiškino, kaip Konstitucijos pataisomis bus išvengta TSRS klaidų
Porošenka susipyko su Rados deputate dėl Putino pasveikinimo