Eurovizijos-2019 finalas, archyvinė nuotrauka

Žiniasklaida: Amsterdamas kitais metais nerengs "Eurovizijos"

39
(atnaujinta 14:55 2019.07.05)
Buvo planuojama, kad konkursas vyks Ziggo Dome uždaroje arenoje, tačiau valdžios institucijoms nepavyko perkelti anksčiau planuotų įvykių kitur

VILNIUS, liepos 5 — Sputnik. Nyderlandų sostinė Amsterdamas 2020 metais nerengs Eurovizijos konkurso, nes mieste užimtos visos tam tinkamos arenos, praneša leidinys "NL Times".

Segejus Lazarevas
© Sputnik / Владимир Астапкович

Apie tai Twitter puslapyje paskelbė ir miesto meras Femke Hulsem. Buvo planuojama, kad konkursas vyks Ziggo Dome uždaroje arenoje, tačiau valdžios institucijoms nepavyko perkelti anksčiau planuotų įvykių kitur. Bandymai surasti konkursui kitą vietą mieste taip pat buvo nesėkmingi.

"Suvokiame, kad tai sukels didelį nusivylimą daugeliui miesto gyventojų", — sakė meras.

Dėl teisės surengti konkursą, gali kovoti tokie Nyderlandų miestai kaip Roterdamas, Utrechtas, Hertogenboschas, Arnhemas ir Mastrichtas. Haga ir Breda atsisakė dalyvauti.

Eurovizijos konkursas 2019 metais vyko Izraelyje.  Konkurso nugalėtoju tapo Duncan Lawrence iš Nyderlandų, jis surinko 492 taškuis. Antroji vieta atiteko Italijos atstovui Mamudui, trečioji vieta — Rusijos atstovui Sergejui Lazarevui.

39
Tegai:
konkursas
Temos:
Dainų konkursas "Eurovizija 2020" (11)
Dar šia tema
Paskelbtas Jurijaus Veklenko pasirodymo konkurse "Eurovizija-2019" vaizdo įrašas
Paskelbtas konkurso "Eurovizija-2019" nugalėtojas