Serialas Černobylis, archyvinė nuotrauka

Lietuvoje filmuotas "Černobylis" gavo 19 "Emmy" nominacijų

67
(atnaujinta 19:51 2019.07.17)
Daugiau nominacijų atiteko tik populiariesiems serialams "Sostų karai" ir "Nepakartojama ponia Maisel"

VILNIUS, liepos 17 — Sputnik. Televizijos serialai "Sostų karai", "Nepakartojama ponia Maisel" ir "Černobylis" varžysis dėl JAV apdovanojimo "Emmy", praneša RIA Novosti. Kandidatų sąrašas buvo paskelbtas antradienį Holivude.

HBO serialas "Černobylis" pristatomas trumpųjų serialų (Limited Series) kategorijoje, joje dalyvaus ir "Pabėgimas Danemoroje", "Fossy / Verdon", "Aštrūs objektai" ir "Kai jie matys mus".

"Černobylis" gavo 19 nominacijų. "Sostų karai" šįmet pelnė daugiausiai nominacijų istorijoje — net 32.

"Emmy" apdovanojimai per televiziją bus transliuojami rugsėjo 22 dieną.

Serialas pasakoja apie Černobylio atominės elektrinės avariją 1986 metais ir apie avarijos likvidatorių likimą. Serialą filmavo Amerikos HBO kanalas. Daugelis populiarių serialo scenų buvo nufilmuotos Vilniuje, Kaune ir Visagine.

Nuo liepos 1-osios Kaune rengiama ekskursija Ekskursija "Černobylis. Kaunas", jos metu serialo gerbėjai galės ne tik aplankyti filmavimo vietas, pamatyti ir pajusti serialo atmosferą, bet ir išgirsti užkulisių istorijų".

Anksčiau Vilniuje buvo pareikštas noras rengti "Černobylio" ekskursijas. Kelionių kompanija "Go Vilnius" kartu su Vilniaus kino biuru planavo organizuoti kelionių agentūrų atstovams projektą, kad jie galėtų sukurti ekskursijas ir pažintinius turus pagal serialą.

67
Tegai:
Černobylis, serialas
Temos:
Pasaulį sujudinęs "Černobylis": serialas ir realybė (46)
Dar šia tema
Ukraina paaiškino, kodėl serialas "Černobylis" buvo filmuojamas už šalies ribų
Virtuali kelionė: kur buvo filmuojamas serialas "Černobylis"