Krymo tilto geležinkelis, archyvinė nuotrauka

Statybininkai baigė tiesti Krymo tilto geležinkelį

32
(atnaujinta 20:26 2019.07.18)
Pasak rangovų, traukiniai nauju geležinkeliu judės beveik be triukšmo

VILNIUS, liepos 18 — Sputnik. Krymo tilto per Kerčės sąsiaurį statybininkai užbaigė tiesti geležinkelio bėgius, praneša informacinis centras "Krymo tiltas".

Antrajame kelyje iškilmingai nutiestos paskutinės jungtys. Pirmajame kelyje jungtys buvo sujungtos dar prieš mėnesį.

"Iki šiol ant tilto nutiestos 25 metrų ilgio jungtys. Veikia geležinkelio suvirinimo aparatai. Šiuo metu šlifuojamos suvirinimo vietos, jų yra daugiau nei trys tūkstančiai", — sakė rangovinės organizacijos vadovas Jevgenijus Čibyševas.

Iš viso nutiesta beveik penki tūkstančiai tonų bėgių ir daugiau nei 76 tūkst. pabėgių.

Pasak Čibyševo, traukinys tokiais bėgiais važiuios beveik be triukšmo.

Toliau bus pradėta diegti geležinkelio automatizavimo sistema — signalizacijos, centralizavimo ir blokavimo įrenginiai.

Pagrindiniame geležinkelio ruože bus įrengtas architektūrinis apšvietimas: paleidus geležinkelio eismą, jis bus nudažytas Rusijos trispalvės spalvomis.

Krymo tilto automobilių kelio dalis veikia įprastu režimu. Per 14 mėnesių Kerčės sąsiaurį per tiltą kirto daugiau nei penki milijonai automobilių.

Vasarą padidėjo eismo srautas abiem kryptimis. Žemyninės Rusijos gyventojai atostogauja pusiasalyje. Savo ruožtu, daugelis automobilių turistų iš Krymo vyksta į Krasnodaro teritorijos pakrantės miestus — nuo Anapos iki Sočio.

Tiltas per Kerčės sąsiaurį jungia Krymą ir Krasnodarą. Greitkelis yra ilgiausias Rusijoje — tilto ilgis siekia 19 kilometrų. Automobilių eismas tiltu buvo pradėtas pusę metų anksčiau, nei buvo numatyta. Traukinių eismas prasidės 2019 metais.

Iš pradžių automobilių eismo pradžia buvo planuojama 2018 metų gruodžio mėnesį, tačiau darbai buvo baigti anksčiau. 2018 metų gegužės 15 dieną Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas atidarė tilto per Kerčės sąsiaurį automobilių kelio dalį, o kitą dieną prasidėjo transporto priemonių eismas.

32
Tegai:
Krymo tiltas
Dar šia tema
Nutiestas pirmasis Krymo tilto geležinkelio kelias
Sujungtos pirmojo Krymo tilto geležinkelio kelio jungtys — video
Ant Krymo tilto buvo užfiksuotas rekordinis greičio viršijimas
Aktorius Leonardas Dikaprijas

Žiniasklaida: Leonardas Dikaprijas ruošiasi tapti tėvu

(atnaujinta 17:09 2020.10.01)
Vieno iš amerikiečių bulvarinių leidinių šaltiniai atskleidė 23 metų Holivudo sekso simbolio mylimosios — modelio Kamilos Moronės — nėštumą

VILNIUS, spalio 1 — Sputnik. Amerikiečių aktorius Leonardas Dikaprijas (Leonardo DiCaprio) ir modelis Kamila Moronė (Camila Morrone) ruošiasi tapti tėvais, apie tai pranešė leidinio "Woman's Day" insaideriai.

Kai tik Dikaprijas pradėjo susitikinėti su argentiniečių modeliu, gerbėjai pasmerkė aktorių dėl didelio amžiaus skirtumo — 47 metų Dikaprijas yra 24 metais vyresnis už Moronę.

Trejus metus modelis kentė viešus išpuolius, bandydama įrodyti pasauliui, kad amžius nėra kliūtis tikriems jausmams. Pernai pasirodė žinia, kad įsimylėjėliai susižadėjo.

Panašu, kad dabar gerbėjai turės pagaliau susitaikyti su savo dievaičio pasirinkimu. Kaip pranešė leidinys "Woman's Day", Leonardas Dikaprijas ir Kamila Moronė laukia pirmagimio.

Anot insaiderių, modelis yra ankstyvoje nėštumo stadijoje, todėl aktorius kruopščiai slepia džiugią žinią ir neskuba su oficialiu pranešimu.

Модель Камила Морроне
© AFP 2020 / ROBYN BECK
Modelis Kamila Moronė

Anksčiau Sputnik Lietuva rašė, kad neseniai laimingų tėvų gretas papildė aktoriai Choakinas Feniksas (Joaquin Phoenix) ir Runi Mara (Rooney Mara).

Tegai:
aktorius, JAV
Temos:
Pasinerk į kino pasaulį
Dar šia tema
Didžiosios Britanijos premjerui Borisui Džonsonui gimė sūnus
Katy Perry ir Orlando Bloom'as susilaukė dukters
Elonui Maskui ir dainininkei Grimes gimė vaikas
Juokingas Dikaprijo šokis sukėlė ažiotažą Internete — video
JAV dainininkas Džonas Ledžendas ir jo žmona JAV modelis Krisi Teigen

Dainininko Džono Ledžendo žmona neteko vaiko

(atnaujinta 16:46 2020.10.01)
Savo Instagram paskyroje 34 metų Krisi Teigen atvirai parašė apie baisią netektį, kuri ištiko jos šeimą

VILNIUS, spalio 1 — Sputnik. Amerikiečių muzikantas Džonas Ledžendas (John Legend) ir jo žmona Krisi Teigen (Chrissy Teigen) neteko vaiko: kraupi žinia sukrėtė visus žvaigždžių poros gerbėjus.

Neseniai paaiškėjo, kad nėščia muzikanto žmona atsidūrė ligoninės palatoje: modeliui prasidėjo stiprus kraujavimas, dėl kurio gydytojai pareikalavo skubios hospitalizacijos. Visą šį laiką Ledžendas nepaliko žmonos ir meldėsi dėl žmonos ir sūnaus išgelbėjimo.

Teigen Instagram paskyroje pasirodė nespalvotų kadrų iš ligoninės serija: modelis su skausmu pranešė, kad ji ir Džonas Ledžendas neteko trečiojo vaiko. Berniukas taip ir negimė.

"Mes taip ir nesugebėjome sustabdyti kraujavimo ir jo išgelbėti, nors ir buvo perpiltas kraujas. Šį mažą manyje gyvenusį žmogų mes pavadinome Džeku. Ir jis visada bus juo. Mes nesugebėjome suteikti tau namų gyventi, bet mes visada tave mylėsime", — parašė modelis.

View this post on Instagram

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen) on

Teigen taip pat padėkojo visiems gerbėjams už palaikymą ir pažadėjo dar labiau mylėti savo šeimą. Žvaigždžių pora jau augina du vaikus: vyresnę dukrą Luną ir jaunesnį sūnų Mailzą.

Tegai:
dainininkas, JAV